Śmieją się z Niemców. Oto, co wymyślił rumuński producent aut

Śmieją się z Niemców. Oto, co wymyślił rumuński producent aut

Termofor dla tych, którzy nie lubią marznąć w aucie
Termofor dla tych, którzy nie lubią marznąć w aucie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Dacia
Aleksander Ruciński
25.01.2023 14:57, aktualizacja: 25.01.2023 19:39

Podgrzewane fotele w zamian za comiesięczną opłatę to pomysł BMW, który budzi sporo kontrowersji. Dacia oficjalnie dołącza do grona krytyków. I to w jakim stylu!

Subskrypcje na korzystanie z elementów wyposażenia, które i tak są fizycznie zamontowane w pojeździe, szybko zostały znienawidzone przez opinię publiczną. Przeciwnicy pomysłu widzą w nim jedynie sposób na wyciągnięcie jeszcze większych pieniędzy od klientów. Na pomoc tym, od których BMW żąda dodatkowej opłaty za grzanie tyłka, postanowiła ruszyć Dacia.

Brytyjski oddział tej budżetowej marki ogłosił wielką akcję rozdawania termoforów, które w razie potrzeby mogą zastąpić podgrzewane fotele. i to zarówno w autach Dacii, jak i BMW, choć pierwsze nierzadko są standardowo doposażone w to udogodnienie. Co ważne, bez jakichkolwiek subskrypcji.

Termofory będą do odbioru za darmo w wybranych punktach dealerskich Dacii w Wielkiej Brytanii na początku lutego. Każdy salon rozda 25 takich gadżetów. Nie trzeba być klientem Dacii, by skorzystać z oferty, a właściciele BMW będą mile widziani.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)