Przeleciał przez rondo nawet nie zwalniając. Jest nagranie z Sulechowa

Przeleciał przez rondo nawet nie zwalniając. Jest nagranie z Sulechowa

Kierowca miał dużo szczęścia
Kierowca miał dużo szczęścia
Źródło zdjęć: © policja
Aleksander Ruciński
10.01.2023 13:50, aktualizacja: 10.01.2023 16:05

Nowy rok ledwie się zaczął, a już mamy pierwszego kandydata na mistrza w spektakularnym pokonywaniu rond. To młody kierowca audi, który przeleciał przez skrzyżowanie, jakby go nie było. Skończyło się na punktach karnych i srogim mandacie.

Do zdarzenia doszło w piątek 6 stycznia 2023 roku. Pewnie rozeszłoby się po kościach, gdyby nie miejski monitoring. Wyczyn 18-latka jadącego audi został zarejestrowany przez kamery. Film znajdziecie poniżej.

CENTRALNIE PRZEZ RONDO W SULECHOWIE! 18-LETNI KIEROWCA NIE OPANOWAŁ POJAZDU I PRZECIĄŁ RONDO

Jak widać, młody kierowca nawet nie zwolnił. Z impetem wjechał na rondo przy ul. Piłsudskiego, przecinając je na wprost. Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków i stracił kontrolę nad samochodem.

Funkcjonariusze szybko namierzyli sprawcę po numerach rejestracyjnych. W związku niedostosowaniem prędkości do warunków oraz spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjant prowadzący postępowanie ukarał kierującego mandatem w wysokości 1200 złotych. Do konta 18-latka dopisano też 10 punktów karnych.

Dobrze, że skończyło się bez ofiar. Na nagraniu widać pieszego, który po zauważeniu, co dzieje się na drodze, zaczął uciekać. Miał szczęście, że w momencie zdarzenia nie przebywał bliżej ronda, np. na przejściu dla pieszych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)