Promocja na paliwo na kolejnych stacjach. Tylko na jeden dzień

Promocja na paliwo na kolejnych stacjach. Tylko na jeden dzień

30 groszy taniej, ale tylko jednego dnia
30 groszy taniej, ale tylko jednego dnia
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Amic Energy
Aleksander Ruciński
28.06.2022 08:58, aktualizacja: 13.03.2023 16:48

Sieć stacji paliw Amic przygotowała promocję dla polskich klientów, pozwalającą zaoszczędzić. By z niej skorzystać, trzeba jednak zatankować konkretnego dnia i spełnić określone warunki.

Wygląda na to, że ogłoszona niedawno promocja Orlenu skłoniła konkurencyjne stacje do podobnych działań. Amic, mający u nas 116 placówek, ogłosił właśnie powiększenie obniżki w ramach cyklicznej promocji "Tanie Środotankowanie". Klienci, którzy odwiedzą je 29 czerwca 2022 roku, mogą liczyć na spore obniżki.

Jak wynika z regulaminu promocji "ALE RABAT", w ramach akcji przewidziano obniżki w wysokości 30 gr dla benzyny bezołowiowej 95 oraz oleju napędowego, a także 10 gr w przypadku gazu LPG i benzyny bezołowiowej 98.

"Obniżka ceny będąca przedmiotem promocji, jest udzielana przy kasie, po zeskanowaniu zarejestrowanej karty AMIC Club" - co oznacza, że rabatem zostaną objęci klienci uczestniczący w programie lojalnościowym sieci Amic. Obowiązują też limity w postaci jednej transakcji danego dnia, obejmującej zakup nie więcej niż 70 litrów paliwa.

Póki co z informacji publikowanych przez Amic Polska wynika, że dodatkowa promocja ograniczy się do jednego dnia, 29 czerwca 2022 roku. Nie można jednak wykluczyć, że będzie kontynuowana w przyszłości. Dalsze decyzje zależą zapewne od przebiegu jutrzejszej akcji i ewentualnego zainteresowania klientów.

Z tym może być różnie, gdyż kwestia Amica budzi w ostatnich miesiącach spore kontrowersje. Głównie z uwagi na rzekome powiązania z Rosją, o czym donosił w 2016 r. "Puls Biznesu", a w ostatnich miesiącach to przypomniano. Przedstawiciele firmy zdecydowanie temu zaprzeczając, potępiając atak Rosji na Ukrainę i angażując się w pomoc swoim pracownikom w Ukrainie.

Firma Amic Polska wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że nie jest powiązana kapitałowo z koncernem Łukoil ani innymi podmiotami gospodarczymi Federacji Rosyjskiej. Była to odpowiedź na wezwania do bojkotu stacji oraz zerwanie współpracy przez miasto Gdańsk.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)