Promocja na paliwo na kolejnych stacjach. Tylko na jeden dzień

Promocja na paliwo na kolejnych stacjach. Tylko na jeden dzień28.06.2022 08:58
30 groszy taniej, ale tylko jednego dnia
30 groszy taniej, ale tylko jednego dnia
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Amic Energy

Sieć stacji paliw Amic przygotowała promocję dla polskich klientów, pozwalającą zaoszczędzić. By z niej skorzystać, trzeba jednak zatankować konkretnego dnia i spełnić określone warunki.

Wygląda na to, że ogłoszona niedawno promocja Orlenu skłoniła konkurencyjne stacje do podobnych działań. Amic, mający u nas 116 placówek, ogłosił właśnie powiększenie obniżki w ramach cyklicznej promocji "Tanie Środotankowanie". Klienci, którzy odwiedzą je 29 czerwca 2022 roku, mogą liczyć na spore obniżki.

Jak wynika z regulaminu promocji "ALE RABAT", w ramach akcji przewidziano obniżki w wysokości 30 gr dla benzyny bezołowiowej 95 oraz oleju napędowego, a także 10 gr w przypadku gazu LPG i benzyny bezołowiowej 98.

"Obniżka ceny będąca przedmiotem promocji, jest udzielana przy kasie, po zeskanowaniu zarejestrowanej karty AMIC Club" - co oznacza, że rabatem zostaną objęci klienci uczestniczący w programie lojalnościowym sieci Amic. Obowiązują też limity w postaci jednej transakcji danego dnia, obejmującej zakup nie więcej niż 70 litrów paliwa.

Póki co z informacji publikowanych przez Amic Polska wynika, że dodatkowa promocja ograniczy się do jednego dnia, 29 czerwca 2022 roku. Nie można jednak wykluczyć, że będzie kontynuowana w przyszłości. Dalsze decyzje zależą zapewne od przebiegu jutrzejszej akcji i ewentualnego zainteresowania klientów.

Z tym może być różnie, gdyż kwestia Amica budzi w ostatnich miesiącach spore kontrowersje. Głównie z uwagi na rzekome powiązania z Rosją, o czym donosił w 2016 r. "Puls Biznesu", a w ostatnich miesiącach to przypomniano. Przedstawiciele firmy zdecydowanie temu zaprzeczając, potępiając atak Rosji na Ukrainę i angażując się w pomoc swoim pracownikom w Ukrainie.

Firma Amic Polska wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że nie jest powiązana kapitałowo z koncernem Łukoil ani innymi podmiotami gospodarczymi Federacji Rosyjskiej. Była to odpowiedź na wezwania do bojkotu stacji oraz zerwanie współpracy przez miasto Gdańsk.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)