Preparaty nowej generacji – poznaj ceramiczne oleje silnikowe Mihel i dodatki z serpentynitem EP500

Preparaty nowej generacji – poznaj ceramiczne oleje silnikowe Mihel i dodatki z serpentynitem EP50017.03.2022 09:42
Preparaty nowej generacji – poznaj ceramiczne oleje silnikowe Mihel i dodatki z serpentynitem EP500
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera
Artykuł sponsorowany Mihel

Cały przemysł motoryzacyjny rozwija się w zawrotnym tempie. Coraz to nowsze rozwiązania techniczne i podzespoły wymagają zmiany podejścia jeżeli chodzi o kwestie ochrony. Firma Mihel doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nie ustajemy w poszukiwaniu najlepszych możliwych technologii spełniających wymagania naszych klientów. Rezultatem takich działań są nasze oleje ceramiczne i dodatki zawierające serpentynit Mihel EP500 tworzone w oparciu o najnowocześniejsze dostępne rozwiązania. Przekonaj się, czym wyróżniają się nasze preparaty i dlaczego znalazły uznanie u tak szerokiej grupy odbiorców.

Serpentynity EP500 w ofercie Mihel – technologia przyszłości

Serpentynity EP500 Mihel to innowacyjne preparaty stanowiące nowość na rynku motoryzacyjnym w gamie dodatków do oleju. Są to preparaty w formie rewitalizantów do skrzyni biegów, oleju czy układów wspomagania wzbogacone cząsteczkami serpentynitu o właściwościach regenerujących i zabezpieczających powierzchnię metalu przed zużyciem. Zapewniają one ceramiczno-metalową powłokę o doskonałej wytrzymałości i właściwościach przewodności cieplnej.

Zawarte w tych preparatach cząsteczki dzięki swoim właściwościom są w stanie uzupełnić ubytki i niedoskonałości powstałe na powierzchni elementów poddawanych tarciu. Staje się ona wygładzona, dzięki czemu współczynniki tarcia są niższe a środki smarne lepiej spełniają swoją funkcje.

W naszej ofercie znajdziesz następujące dodatki z serpentynitem:

 • dodatek do automatycznej skrzyni biegów
 • dodatek do oleju z silnikiem Diesla
 • dodatek do silników benzynowych samochodów klasycznych
 • dodatek do silników Diesla samochodów klasycznych
 • dodatek do silników benzynowych
 • dodatek do układów wspomagania
 • dodatek do silników Diesla do samochodów sportowych
 • dodatek do manualnej skrzyni biegów

Mihel EP500 PE – dodatek do oleju z silnikiem benzynowym

Silnik to mechanizm, który poddawany jest niewyobrażalnym obciążeniom podczas każdej jazdy. Bez odpowiedniego wsparcia, występujące w nim tarcie powoduje straty energii i obniżenie efektywności jego pracy, co przyczynia się do zużywania poszczególnych elementów, a ostatecznie może doprowadzić do całkowitej awarii.

Dodatek do oleju z silnikiem benzynowym Mihel serpentynit EP500 PE zapewni Twojej jednostce napędowej optymalną ochronę. Produkt ten to specjalna dyspersja nanocząsteczek o wysokiej zdolności powierzchniowo-czynnej, które tworzą wytrzymałą i stabilną powłokę ochronną na metalowych elementach silnika. Trafiają one precyzyjnie w miejsca poddawane najwyższym obciążeniom, gdzie występuje najwyższa temperatura spowodowana nadmiernym tarciem i eliminując proces zużywania takich powierzchni.

Dodatkowo korzystając z naszego preparatu Mihel EP500 PE możesz liczyć na następujące efekty:

 • ułatwienie rozruchu i zabezpieczenie przed zjawiskiem „suchego startu”,
 • poprawa ciśnienia sprężania na cylindrach,
 • mniejsze zużycie oleju,
 • wyrównanie i wyciszenie pracy silnika,
 • zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii,
 • spadek zużycie paliwa,
 • wzrost mocy i momentu obrotowego,
 • zwiększenie dynamiki i ogólnej kondycji silnika.
427829056261268370
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera

Oleje silnikowe Mihel – najwyższy poziom ochrony

Firma Mihel przygotowała dla Ciebie oleje ceramiczne najwyższej jakości oparte o w pełni syntetyczne bazy olejowe. Zastosowane w nich cząsteczki ceramiki powodują, że wyróżniają się one najniższym współczynnikiem tarcia pomiędzy powierzchniami metalowymi w silniku. Preparaty Mihel tworzą stałą i mocną powłokę doskonale odprowadzającą ciepło i redukującą opory w jednostce napędowej. W ten sposób zapewniamy ochronę silnika nawet w najtrudniejszych warunkach. Ich jakość potwierdzają liczne testy przeprowadzane zarówno w warunkach laboratoryjnych jak i terenowych.

427829056261399442
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór olejów o różnych lepkościach SAE takich jak 10W40, 5W40, czy 5W30. Dzięki temu dopasujesz odpowiednią formulację do zaleceń producenta Twojego samochodu.

427829056261530514
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera

Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu pojazdowi maksymalną ochronę, jest tylko jeden wybór – Mihel. Cały czas udoskonalamy nasze formuły i idziemy z duchem czasu. Nie stoimy w miejscu, cały czas stawiając na innowacyjne technologie. Serpentynit to innowacyjna, nowsza, lepsza i jeszcze skuteczniejsza forma ceramiki – widać to w testach oraz opiniach użytkowników i właścicieli warsztatów samochodowych. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie internetowej – Mihel.

Artykuł sponsorowany Mihel
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)