Poważny wypadek. Policjanci ratowali życie kierowcy

Zderzenie osobówki i dwóch samochodów dostawczych
Zderzenie osobówki i dwóch samochodów dostawczych
Źródło zdjęć: © KWP w Krakowie

28.04.2023 22:07, aktual.: 29.04.2023 09:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W województwie mazowieckim doszło do zderzenia osobówki i dwóch samochodów dostawczych. Jeden z kierowców został poważnie ranny.

Do wypadku doszło w czwartek 27 kwietnia na ulicy Oświęcimskiej w Chełmku (woj. mazowieckie). W zderzeniu wziął udział samochód osobowy i dwa dostawcze. Najbardziej ucierpiał kierowca "osobówki", który doznał poważnego urazu ręki.

Niedługo po zgłoszeniu wypadku, na miejscu pojawili się funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komisariatu Policji Komisariatu Policji w Chełmku, starszy sierżant Ivo Kopijasz oraz posterunkowy Piotr Warchoł, którzy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy mężczyźnie. W związku z dużym krwotokiem mundurowi najpierw założyli na jego ramię opaskę uciskową, po czym opatrunek osłonowy. Następnie do udzielania pierwszej pomocy rannemu włączyli się strażacy. 38-latek został przekazany pod opiekę ratowników medycznych.

Według ustaleń policji, powodem, przez który 38-latek z powiatu wadowickiego stracił panowanie nad pojazdem, było najprawdopodobniej zaśnięcie. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z volkswagenem transporterem, którym kierował mieszkaniec Śląska oraz oplem vivaro, prowadzonym przez mieszkańca Oświęcimia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także