Padok Formuły 1 życzy Robertowi Kubicy powrotu do zdrowia [wideo]

Padok Formuły 1 życzy Robertowi Kubicy powrotu do zdrowia [wideo]

Formula1.com
Formula1.com
Szymon Witkowski
03.03.2011 09:00, aktualizacja: 07.10.2022 17:25

Od fatalnego wypadku Roberta Kubicy minął już prawie miesiąc. Jego stan jest stabilny i Polak powoli wraca do zdrowia. Oficjalny serwis Formuły 1 zmontował dla niego specjalny film z życzeniami powrotu do zdrowia.

Słowa otuchy dla Roberta Kubicy wypowiedzieli prawie wszyscy obecni kierowcy Formuły 1, którzy byli obecni podczas testów w Barcelonie w dniach 18-21 luty. Nie zabrakło wzruszenia, ale także i żartów: "Znamy cię jako małego hazardzistę i zabawnego gościa - mamy nadzieję, że nie grasz tam za dużo w szpitalu i nie przegrywasz za dużo. Czekamy aż wrócisz do nas, i to z nami będziesz przegrywał swoje pieniądze" - powiedział Sebastian Vettel.

Widać, że Robert jest lubiany pośród kierowców, i nawet jeśli Lewis Hamilton z Jensonem Buttonem cieszą się z jego nieobecności: "Dla nas ten sezon będzie łatwiejszy, bo nie będziemy musieli tak bardzo trudzić się, aby cię wyprzedzić", jasne jest, że są to tylko żarty mające zmotywować Polaka do powrotu. Taki też wydźwięk miała ciekawa wypowiedź Heidfelda, który zajął miejsce Kubicy: "Dla ciebie to pewnie również dziwne, że siedzę na twoim miejscu w bolidzie Lotus Renault GP. Nie wiem, czy cieszysz się z tego powodu, ale może to zmobilizuje cię do szybkiego powrotu" - powiedział Nick.

Źródło: Formula1.com

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)