Osobowe volvo zepchnęło tira z wiaduktu. Jest nagranie z wypadku na S8

Osobowe volvo zepchnęło tira z wiaduktu. Jest nagranie z wypadku na S8

Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach
Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach
Źródło zdjęć: © fot. KPP Wołomin
Filip Buliński
10.08.2021 08:33, aktualizacja: 14.03.2023 15:35

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę na podwarszawskim odcinku S8. Kierujący BMW z impetem najechał na tył volvo, które w konsekwencji uderzyło w bok ciągnika siodłowego, spychając go z wiaduktu. Jeden ze świadków opublikował film z wideorejestratora, na którym widać moment wypadku.

Nie milkną echa po wypadku, do którego doszło 7 sierpnia na drodze S8 w okolicach Kobyłki. Jak ustaliła policja, kierujący BMW, jadący lewym pasem, z impetem wjechał w tył osobowego volvo. To z kolei w wyniku uderzenia wpadło w poślizg i wjechało z bok tira z naczepą. Uderzenie było na tyle silne, że kierowca ciągnika siodłowego stracił panowanie nad pojazdem i taranując barierki, zjechał z wiaduktu.

Jednocześnie do internetu trafiło nagranie z mrożącej krew w żyłach sytuacji, na której widać, jak już uderzone volvo wjeżdża w bok ciężarówki. Kierowcy szwedzkiego samochodu nic się nie stało.

Wypadek na S8 Nadma

Aby wydobyć mężczyznę z szoferki, potrzebna była pomoc strażaków. Mimo reanimacji kierowcy niestety nie udało się uratować. Zaraz po zajściu kierujący BMW i jego pasażer uciekli z miejsca zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia złapała ich policja.

Obaj byli pijani, a jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", jeden z nich był dodatkowo poszukiwany celem odbycia kary więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Teraz policja sprawdza, czy mężczyźni byli także pod wpływem alkoholu w momencie wypadku. Jednocześnie funkcjonariusze apelują o pomoc wszystkich świadków zdarzenia z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KPP Wołomin pod nr tel. 47 72-47-259 lub 22 776-20-21.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)