Nowy Jaguar XJ - sentymentalnie...

Nowy Jaguar XJ - sentymentalnie...

Nowy Jaguar XJ - sentymentalnie...
Michal Grygier
14.01.2010 11:10, aktualizacja: 02.10.2022 19:49

Do Jaguara podchodzę dość mało obiektywnie. Wybaczcie. Kiedyś miałem właśnie model XJ, zatem cieszy mnie fakt, że brytyjska marka stara się nadrobić zaległości do niemieckich konkurentów, bo nie oszukujmy się, Jag nieco się ostatnio zastał. Ile można produkować samochód o tym samym wyglądzie?

Owszem, wolałbym aby Jaguar produkował modele nawiązujące do Serii I XJ, starego S-Type, czy E-Type. Jednak gdyby tak było, marka znikła by z rynku w jedną dekadę. Ostatnie lata pokazały dobitnie, że potrzebny jest absolutnie nowy kierunek.

Najpierw powstał XF, który rozkochał w sobie wielu klientach, teraz do boju rusza XJ, nieco kontrowersyjny, ale jak informują przedstawiciele producenta, zainteresowanie tym modelem w naszym kraju jest bardzo duże. Jednak im więcej potencjalnych klientów, tym lepiej. Dlatego Jaguar zapowiada cykl prezentacji poświęconych temu modelowi.

Tour de Polognie.

Prezentacje odbędą się w dniach od 15 stycznia do 3 lutego w salonach Jaguar w całym kraju. Będą to: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź.

Tak Jag promuje swój nowy model: „Całkowicie nowy XJ to odmienione wyobrażenie doskonałej, luksusowej, sportowej limuzyny. Odważne, nowoczesne podejście do projektowania rzuca wyzwanie naszemu, podlegającemu szybkim przemianom, światu. Śmiała kreska projektu podkreśla nowoczesność, a za razem czerpie nieprzemijające piękno z bogatej tradycji marki. Jest zniewalająco piękny... Nowy Jaguar XJ to samochód, który całkowicie odmieni dotychczasowe postrzeganie nowoczesnej, luksusowej, sportowej limuzyny”.

Trochę bla, bla, bla, ale przyznać trzeba, że wyjątkowy to on jest...

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)