Nowy Ford Ranger Raptor w zapowiedzi. Znamy datę premiery

Nowy Ford Ranger Raptor w zapowiedzi. Znamy datę premiery

Ranger Raptor w swoim żywiole
Ranger Raptor w swoim żywiole
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Ford
Aleksander Ruciński
10.02.2022 12:22, aktualizacja: 14.03.2023 13:22

Nowa odsłona Rangera już w drodze. Ford opublikował oficjalną zapowiedź w postaci filmu promocyjnego i podzielił się datą premiery. Co ciekawe, w pierwszej kolejności zadebiutuje ostre wydanie Raptor. Zdecydowanie jest na co czekać.

Miłośnicy szybkiej jazdy w terenie już mogą zacierać ręce. 22 lutego 2022 roku o godz. 8:00, Ford pokaże nowego Raptora dla Europy. Wersja zaprojektowana przez Ford Performance zapowiada się świetnie. Emocji raczej nie zabraknie, czego dowodem jest oficjalny film promocyjny, przedstawiający jeszcze zakamuflowany egzemplarz:

Pushing the Limit with the Next-Gen Ford Ranger Raptor

Wygląd wciąż pozostaje tajemnicą, ale biorąc pod uwagę poprzednią generację, można zakładać, że nowy Raptor nie rozczaruje. Co zaskakujące, Ford postanowił zacząć "z grubej rury", gdyż zwykła odsłona nowego Rangera, znana już od listopada 2021 roku, trafi do europejskich salonów dopiero po Raptorze.

Najbardziej zastanawiającą kwestią jest oczywiście silnik. Czas pokaże czy Ford porzuci 2-litrowego, 213-konnego diesla. Wielu klientów liczy zapewne na coś mocniejszego. Wszystko stanie się jasne już pod koniec lutego.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)