Nowe BMW serii 7 już jest w planach tunera Manhart Performance

Nowe BMW serii 7 już jest w planach tunera Manhart Performance
Marcin Łobodziński

19.07.2015 10:38, aktual.: 02.10.2022 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Manhart Performance ujawnił na swoich profilach w mediach społecznościowych zapowiedź nowej generacji BMW serii 7 po firmowych poprawkach.

Manhart nie przygotował jeszcze samochodu, ponieważ obrazek, który widzicie to jedynie bardzo ładnie zrobiona wizualizacja. Nowa seria 7 wygląda naprawdę dobrze, a wizja Manharta bardzo nam się podoba. Zmodyfikowany przedni zderzak ma nieduży, ale idealnie pasujący spliter, a tzw. nerki oraz obudowy lusterek polakierowano na czarno. Widać wyraźnie obniżone zawieszenie, skromną dokładkę na progu oraz żółto-czarne pasy na bokach białej karoserii.

Tuner ma w planach nie tylko subtelne modyfikacje wyglądu nowej serii 7, ale również podniesienie mocy 4,4-litrowego silnika Twin Turbo do 700 KM. Fabrycznie, jednostka napędzająca wersję 750i osiąga moc 450 KM, więc poprawa osiągów byłaby wyraźna.

Zakładając, że nowe BMW serii 7 trafi do sprzedaży w październiku tego roku, Manhart powinien ukończyć projekt do końca roku. A więc w ofercie tunera taki pojazd pojawiłby się najpewniej na początku roku 2016.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także