Nowe Audi TT (2015) - oficjalne szkice [aktualizacja]

Nowe Audi TT (2015) - oficjalne szkice [aktualizacja]

2015 Audi TT szkice
2015 Audi TT szkice
Bartosz Pokrzywiński
01.03.2014 11:20, aktualizacja: 08.10.2022 09:39

W sieci pojawiły się oficjalne szkice prezentujące Audi TT trzeciej generacji. Auto zostanie zaprezentowane jeszcze w tym roku.

Jeszcze w tym roku Audi ma zaprezentować oficjalnie trzecią generację modelu TT. W sieci pojawiły oficjalne szkice modelu, które odsłaniają stylistykę auta, która jak łatwo można było się domyślić, nie jest żadnym zaskoczeniem.

Przy okazji targów CES Audi pokazało fragmenty wnętrza nowego TT, w tym deskę rozdzielczą, konsolę środkową, kierownicę czy tablicę zegarów. Teraz przyjrzeć możemy się szkicom nowej generacji modelu.

2015 Audi TT szkice
2015 Audi TT szkice

Stylistyka auta jest raczej ewolucją w stosunku do obecnie produkowanego TT. Na szkicach zauważyć można mniej obłe kształty, ostrzejsze krawędzie i bardziej zdecydowaną kreskę. Widać także sporo odwołań do konceptu Audi Allroad Shooting Brake zaprezentowanego na targach w Detroit.

Pod nadwoziem znajdzie się platforma MQB, jednak więcej szczegółów dotyczących rozstawu osi czy jednostek napędowych, poznamy przy okazji targów 2014 Geneva Motor Show już w marcu.

[aktualizacja 21 lutego]

2015 Audi TT Szkice
2015 Audi TT Szkice

Audi poszło za ciosem i opublikowało dwa kolejne szkice prezentujące nową generację modelu TT. Tym razem przedstawiają one przednie oraz tylne światła, które wykonane zostały oczywiście z diod LED.

Ostrzejsze krawędzie i bardziej dynamiczną stylistykę widać także po kształcie pasków LED na reflektorach. Dodają one agresywności. Czekamy na więcej szczegółów.

2015 Audi TT Szkice
2015 Audi TT Szkice

[aktualizacja 27 lutego]

Audi pokazuje nam już coraz więcej nowego TT. Tym razem w sieci pojawił się nowy film zapowiadający model. Nadal nie wiadomo jednak nic nowego odnośnie gamy jednostek napędowych czy stylistyki. Auto powinno zostać odsłonięte na targach w Genewie, które rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.

[aktualizacja 1 marca]

Audi nie przestaje zaskakiwać nas nowymi niespodziankami. Wydawało się, że na kolejne wieści dotyczące nowego modelu TT będziemy musieli poczekać do rozpoczęcia targów w Genewie. W sieci pokazał się tymczasem kolejny teaser modelu, tym razem w postaci zdjęcia prezentującego całą sylwetkę auta. Na pierwszy rzut oka bardzo trudno zauważyć zmiany w stosunku do obecnej, drugiej generacji Audi TT. Czekamy na więcej.

2015 Audi TT
2015 Audi TT
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)