Nowa Toyota Land Cruiser 200 na szpiegowskich zdjęciach

Nowa Toyota Land Cruiser 200 na szpiegowskich zdjęciach
Marcin Łobodziński

03.07.2015 07:28, aktual.: 02.10.2022 09:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do Sieci zaczynają dostawać się szpiegowskie fotografie nowej Toyoty Land Cruiser 200, która zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Pierwsze fotografie nie pokazują wiele i jest to stwierdzenie dwuznaczne. Z jednej strony widzimy tylko fragmenty, choć przedni pas jest jednym z ważniejszych elementów przy nowych modelach. Z drugiej strony niewiele w Land Cruiserze się zmieniło. Jednocześnie najnowsze zdjęcia nie pokrywają się z wcześniejszymi, które zostały wykonane gdzieś na bliskim wschodzie.

Przedni pas będzie mocno zbliżony do nowego Hiluxa, a przy tym pozostanie tradycyjny dla największego Land Cruisera. Tu też mamy do czynienia z wersją przeznaczoną na rynki południowo-zachodniej Azji. Nowy Land Cruiser to wyraźnie facelifting przeprowadzony na tych samych zasadach co w przypadku Aurisa i Avensisa.

Najpewniej pod maskę trafi najnowsza jednostka napędowa o pojemności 2,8 litra i mocy 177 KM, która już znalazła się pod maską mniejszej terenówki Toyoty. Japoński producent nie przewiduje sprzedaży wersji V8 na rynku europejskim, a to właśnie ją widzimy na fotografiach.

Nowa Toyota Land Cruiser 200 (2016) - galeria zdjęć

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)