Honda odmładza swój wizerunek. Prototyp nowego Civika zadebiutuje na Twitchu

Honda odmładza swój wizerunek. Prototyp nowego Civika zadebiutuje na Twitchu

Civic zachowa swoje ostre kształty.
Civic zachowa swoje ostre kształty.
Źródło zdjęć: © fot. youtube/Honda
Aleksander Ruciński
13.11.2020 07:29, aktualizacja: 16.03.2023 15:36

Dziesiąta generacja Hondy Civic jest z nami od 2015 roku. Japończycy uznali więc, że najwyższy czas na następcę. Poznamy go 17 listopada za pośrednictwem platformy Twitch. To dość osobliwy wybór świadczący o tym, że Honda chce trafić do młodszych klientów.

  1. odsłona Civica ujrzy światło dzienne 17 listopada 2020 roku. Co jednak ciekawe, nie będzie to ostateczna wersja produkcyjna, lecz prototyp, który w niedługiej przeszłości ma przerodzić się w gotowy projekt. Znając Hondę, różnice pomiędzy wydaniem studyjnym, a produkcyjnym będą naprawdę niewielkie.

Premiera odbędzie się za pośrednictwem internetowej platformy Twitch, która jest znana z transmitowania poczynań graczy z całego świata. To rozwiązanie, z którego korzystają głównie młodzi internauci. Czyżby więc Honda celowała w mniej leciwych klientów?

Something is Taking Shape

Sądząc po oficjalnej zapowiedzi wideo i rysunkach patentowych, które w ostatnich miesiącach pojawiały się w sieci, 11. generacja Civika będzie wizualną ewolucją poprzednika. Tutaj także znajdziemy dynamicznie wystylizowany tył oraz wysoko poprowadzoną linię okien. Przód z kolei będzie przypominał nieco ostatnie wydanie Accorda, które nie jest oferowane w Europie.

Więcej szczegółów poznamy już niebawem. Zapewne dowiemy się też, na kiedy planowany jest ostateczny, rynkowy debiut wersji produkcyjnej, choć premiera najprawdopodobniej odbędzie się nie później niż w 2021 roku.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)