Nie uwierzysz, co Włoszka zrobiła, stojąc w korku na autostradzie

Nie uwierzysz, co Włoszka zrobiła, stojąc w korku na autostradzie

Włochy. Dziewczyna zdawała egzamin na autostradzie. I nie chodzi o prawo jazdy
Włochy. Dziewczyna zdawała egzamin na autostradzie. I nie chodzi o prawo jazdy
Źródło zdjęć: © fot. Pixabay
Anna Piątkowska-Borek
09.02.2022 20:16, aktualizacja: 14.03.2023 13:23

W wyniku karambolu włoska autostrada A26 przez długi czas była zablokowana. Stojąca w gigantycznym korku 23-latka z Turynu dobrze wykorzystała ten czas. Tylko pogratulować.

Na autostradzie A26 we Włoszech, pomiędzy Piemontem a Ligurią, doszło do karambolu z udziałem czterech ciężarówek i 40 aut osobowych. Trasa była całkowicie zablokowana.

W tym czasie, jak podaje PAP, na obronę pracy magisterskiej na uczelni w Genui jechała 23-letnia mieszkanka Turynu, Elisa Santacroce. Wraz z narzeczonym i rodziną wybrali się w drogę dość wcześnie, by dojechać na czas. Niestety, korek, jaki utworzył się na autostradzie w wyniku karambolu, skutecznie im to uniemożliwił.

Dziewczyna jednak nie zamierzała się poddawać. Zadzwoniła do promotora, powiedziała, że stoi w gigantycznym korku i nie wiadomo, kiedy uda jej się dojechać na uczelnię. Szybko się okazało, że obrona pracy magisterskiej może się odbyć w samochodzie, w czasie wideokonferencji zorganizowanej za pośrednictwem specjalnej aplikacji.

W ten sposób Włoszka obroniła się w aucie, a gdy blokada autostrady skończyła się, podjechała na uczelnię, by tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)