17-letni youtuber z Dallas rozbił pagani huayrę. Należało do jego ojca

17-letni youtuber z Dallas rozbił pagani huayrę. Należało do jego ojca

17-letni youtuber z Dallas rozbił pagani huayrę. Należało do jego ojca
Aleksander Ruciński
20.11.2020 12:09, aktualizacja: 16.03.2023 15:31

Tim Gillean to młody amerykański youtuber, który lubi chwalić się przepychem i luksusem. Niestety, jego ostatni wyczyn nie zasługuje na podziw. 17-latek rozbił piekielnie drogie pagani, które należało do jego ojca, kolekcjonera samochodów i właściciela wypożyczalni.

Do wypadku z udziałem pagani huayry roadster doszło w amerykańskim Dallas. O zdarzeniu zrobiło się głośno po tym, jak jeden ze świadków opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia ukazujące skalę zniszczeń. Widać na nim kompletnie rozbite auto, które trudno będzie odbudować.

Siła uderzenia była na tyle duża, że z samochodu odpadły drzwi kierowcy oraz przednie zawieszenie wraz z kołami. Internauci szybko połączyli fakty, kojarząc, że chwilę wcześniej identycznym samochodem w sieci chwalił się Tim Gillean, syn amerykańskiego milionera i kolekcjonera samochodów. Podobno auto zasiliło rodzinną flotę zaledwie 5 miesięcy temu.

Huayra w takiej specyfikacji jest warta co najmniej 3,4 mln dolarów, więc bez wątpienia był to jeden z najdroższych wypadków ostatnich miesięcy. Całe szczęście, że zarówno kierowca jak i jadący z nim influencer Zackxak wyszli z wypadku bez szwanku. Teraz zostało im tylko zmierzyć się z ojcowskim gniewem.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)