Najsłynniejsze warszawskie lamborghini może być twoje. Bogatej historii nie można mu odmówić

Najsłynniejsze warszawskie lamborghini może być twoje. Bogatej historii nie można mu odmówić

Ogłoszenie na otomoto.pl
Ogłoszenie na otomoto.pl
Źródło zdjęć: © otomoto | otomoto
Mateusz Lubczański
10.10.2022 11:55, aktualizacja: 10.10.2022 12:53

W serwisie otomoto pojawiło się na sprzedaż pomarańczowe lamborghini huracan. Jeszcze na początku 2022 roku ten sam egzemplarz był jednym z najpopularniejszych w Polsce, ale jak zapewnia właściciel – "w Polsce zostało naprawione jak należy".

"Full opcja", "wnętrze: skóra Exclusive", "auto po serwisie: nowe klocki, oleje" – tak opisuje huracana właściciel. Auto ma 125 tys. km przebiegu, sam silnik – 15 tys. km. Cena to 1 150 000 zł. Auto na gruzińskich blachach wymagało jednak nieco więcej pracy niż sam silnik.

Jeszcze na początku 2022 roku pojazd uczestniczył w kolizji na ulicy Wolskiej w Warszawie. Poduszki powietrzne jednak nie zostały odpalone. Kierowca nie czekał na policję, uciekł nim z miejsca kraksy. Ostatecznie porzucił lamborghini na ul. Jana Kazimierza.

Auto szybko stało się lokalną sensacją, więc nic dziwnego, że jeszcze szybciej zostało ogołocone z kół i chociażby znaczka. W końcu zostało "ściągnięte" z ulicy i – jak widać – naprawione. Obecnie, zdaniem sprzedającego, jest "w bardzo dobrym stanie i nie wymaga wkładu finansowego".

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)