Najlepsze reklamy samochodów na Superbowl XLVII

Najlepsze reklamy samochodów na Superbowl XLVII06.02.2013 22:00
Najlepsze reklamy samochodów na Superbowl XLVII
Bartosz Pokrzywiński

Finał ligi NFL amerykańskiego futbolu jest zawsze ogromnym wydarzeniem dla twórców reklam. Koncerny motoryzacyjne wydają krocie na filmy promujące ich auta podczas święta futbolu amerykańskiego. Obejrzyjmy najciekawsze reklamy z tego roku.

Jeep - Superbowl XLVII

2014 Jeep Grand Cherokee
2014 Jeep Grand Cherokee

Jeśli chodzi o auta terenowe, to Jeep jest dumą Stanów Zjednoczonych. Marka zrodziła się z pierwszych terenówek, biorących udział w działaniach militarnych na froncie drugiej wojny światowej. Nic więc dziwnego, że ikona Ameryki odwołuje się do militarnych klimatów.

Jeep przygotował tylko jeden, ale za to dwuminutowy film reklamowy na Superbowl, który z pewnością trafił do serc wszystkich członków rodzin amerykańskich żołnierzy, znajdujących się obecnie na misjach w różnych zakątkach świata.

2014 Jeep Grand Cherokee
2014 Jeep Grand Cherokee

Wzniosła melodia ku pokrzepieniu serc, piękne sceny z powrotu żołnierzy do domu i dumnie wiozące ich Grand Cherokee oraz Wrangler. Ten pierwszy przeszedł ostatnio facelifting i trafił do Stanów Zjednoczonych z wysokoprężnym silnikiem 3,0 CRD. Można więc powiedzieć, że Amerykanie coraz bardziej przekonują się do europejskich rozwiązań motoryzacyjnych, jednak obecnie to właśnie włoski Fiat jest większościowym właścicielem Chryslera, a co za tym idzie także Jeepa.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)