Motocykl zderzył się z osobówką. Kierowcę zabrał śmigłowiec

Motocykl zderzył się z osobówką. Kierowcę zabrał śmigłowiec

Poważny wypadek z udziałem samochodu osobowego i motocyklu
Poważny wypadek z udziałem samochodu osobowego i motocyklu
Źródło zdjęć: © KPP Puławy
02.05.2023 15:59, aktualizacja: 02.05.2023 16:12

Bardzo groźny wypadek w województwie lubelskim. Motocyklista uderzył w samochód osobowy. Do wypadku zostały wezwane specjalne służby.

W poniedziałek, 1 maja br. puławski dyżurny został powiadomiony o wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego, do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Puławach. Na miejscu policjanci zastali 32-letniego motocyklistę z powiatu lubelskiego, któremu załoga karetki pogotowia udzielała pomocy, oraz kobietę kierującą toyotą i jej pasażera, którzy nie potrzebowali pomocy medycznej.

Ze względu na obrażenia, jakich doznał motocyklista, na miejsce zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym 32-latek został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

KPP Puławy

Policjanci ustalili, że kobieta kierująca toyotą, jadąc od strony centrum miasta, chciała skręcić w lewo, na parking w okolicy sądu i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście, przez co doszło do zderzenia pojazdów.

Badanie wykazało, że kierująca samochodem, 37-letnia mieszkanka powiatu zwoleńskiego była trzeźwa. Od motocyklisty została pobrana krew do badań. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że motocykl nie miał aktualnych badań technicznych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)