Lotos i BP idą w ślady Orlenu. Kierowcy mogą już korzystać z promocji

Lotos i BP idą w ślady Orlenu. Kierowcy mogą już korzystać z promocji

Kierowcy w końcu zatankują taniej
Kierowcy w końcu zatankują taniej
Źródło zdjęć: © fot. Marcin Łobodziński
Aleksander Ruciński
01.07.2022 06:51, aktualizacja: 13.03.2023 16:46

Od 1 lipca 2022 roku kierowcy zatankują taniej nie tylko na stacjach sieci Orlen, ale również Lotos i BP. Warunkiem jest uczestniczenie w programach lojalnościowych, gwarantujących spore zniżki.

Od piątku, 1 lipca kierowcy chcący kupić paliwo po niższej cenie mają znacznie większy wybór. Poza stacjami Orlenu mogą odwiedzić także Lotos i BP, gdzie również czekają rabaty w wysokości do 30 gr. na litrze.

W przypadku Lotosu wystarczy być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, co wiąże się z posiadaniem fizycznej lub wirtualnej karty Navigator i akceptacją regulaminu. W zamian dostaniemy kupony rabatowe - po trzy na każdy miesiąc obowiązywania promocji.

Następnie wystarczy okazać je przy kasie, by otrzymać rabat w wysokości 30 gr/l. Podobnie jak w przypadku Orlenu są jednak pewne ograniczenia - limit 50 litrów paliwa na jedno tankowanie i nie więcej niż trzy tankowania w miesiącu.

Obniżki wynoszące 30 gr/l przewidziało również BP. "Zdajemy sobie sprawę z tego, że główną obawą i bolączką wszystkich Polaków są w tej chwili wysokie – i wciąż rosnące ceny – zarówno ceny produktów spożywczych, energii, ale także ceny paliwa – mówi agencji Newseria Biznes Barbara Wiążewska, dyrektor generalny Działu Retail w bp Polska. – Dlatego też przygotowaliśmy dla klientów specjalną ofertę obniżenia cen paliw w okresie wakacji. Od 1 lipca rozpoczynamy promocję cenową na paliwa, w której klienci będą mogli uzyskać rabat do 30 groszy na litrze" - dodaje.

By skorzystać z promocji BP wystarczy być aktywnym uczestnikiem programu Payback. Warto jednak odnotować, że zniżkę dostaną również niezarejestrowani klienci. Wówczas jednak będzie ona niższa i wyniesie 25 groszy. Co więcej, oferta obejmuje nie tylko benzynę 95 i ON, ale również paliwa premium oraz LPG. Wiążewska nie wspomina o ograniczeniach ilościowych, choć można podejrzewać, że takowe będą.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)