Aplikacja Vitay z rekordem pobrań. Polacy korzystają z promocji Orlenu

Aplikacja Vitay z rekordem pobrań. Polacy korzystają z promocji Orlenu

Aplikacja bije rekordy popularności
Aplikacja bije rekordy popularności
Źródło zdjęć: © fot. Marcin Łobodziński
Aleksander Ruciński
30.06.2022 08:02, aktualizacja: 13.03.2023 16:46

Promocja Orlenu dotycząca 30-groszowej obniżki na paliwo cieszy się ogromną popularnością wśród kierowców. Świadczy o tym liczba pobrań aplikacji, która pozwala skorzystać z rabatu. Vitay bije rekordy popularności w Google Play i App Store.

Wystarczyło zaledwie kilka dni od uruchomienia promocji (27 czerwca 2022 roku), by aplikacja Vitay zajęła pierwszą pozycję w rankingach pobierania. To zrozumiałe - dzięki niej można bowiem sporo zaoszczędzić. Konkretnie 30 groszy na litrze benzyny oraz ON lub nawet 40 groszy dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Akcja ma potrwać co najmniej do końca wakacji. Żeby jednak nie było za pięknie, obowiązują pewne ograniczenia. To limit tankowań - maksymalnie 50 litrów, nie częściej niż trzy razy w miesiącu. Mimo to chętnych nie brakuje. Wygląda na to, że popularność promocji przerosła nawet oczekiwania przedstawicieli Orlenu.

Świadczą o tym problemy wydajnościowe. Niektórzy użytkownicy skarżą się na wolne ładowanie aplikacji, co zresztą potwierdza sam PKN Orlen w oficjalnym komunikacie - "Nasza wakacyjna promocja cieszy się zainteresowaniem. Aplikacja ORLEN VITAY bije obecnie rekordy popularności - jest najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore i Google Play. Tak duży ruch użytkowników może momentami przekładać się na dłuższy czas ładowania aplikacji czy jej komponentów. Obecnie trwają niezbędne prace optymalizacyjne" - czytamy.

By zarejestrować się w aplikacji, wystarczy pobrać ją z Google Play lub App Store, a następnie wypełnić formularz i tym samym dołączyć do programu lojalnościowego Vitay.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)