Koszmar na autostradzie A1. Osobówka została zmiażdżona przez dwie ciężarówki

Koszmar na autostradzie A1. Osobówka została zmiażdżona przez dwie ciężarówki20.06.2022 13:44
Tragiczny wypadek na autostradzie A1
Tragiczny wypadek na autostradzie A1
Źródło zdjęć: © fot. Policja Śląska

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 20 czerwca w pobliżu Piekar Śląskich. Samochód osobowy został zakleszczony między dwoma ciężarówkami. Kierowca osobówki najprawdopodobniej poniósł śmierć.

W poniedziałek 20 czerwca ok. godz. 13 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na autostradzie A1 w okolicy zjazdu na DW911 przy Piekarach Śląskich. Samochód osobowy został zmiażdżony przez dwie ciężarówki.

Jak powiedział portalowi bytom.naszemiasto.pl sierż. szt. Łukasz Czepkowski z piekarskiej policji, kierowca auta osobowego prawdopodobnie poniósł śmierć na miejscu — trwają czynności umożliwiające potwierdzenie tej informacji. Zniszczenia auta są tak duże, że ciężko nawet rozpoznać markę samochodu, którym jechał. Ranny został także kierujący pojazdem ciężarowym.

W związku z prowadzonymi czynnościami utworzył się duży korek, którego rozładowanie może potrwać kilka godzin. Policja radzi, by kierowcy, którzy chcą dalej jechać A1 w kierunku Gliwic, zjechali z autostrady na DW911, zawrócili na rondzie i wjechali z powrotem na autostradę. Wypadek miał bowiem miejsce między zjazdem a wjazdem na A1.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)