Jeremy Clarkson głosem nawigacji TomTom

Jeremy Clarkson głosem nawigacji TomTom06.09.2011 15:00
Jeremy Clarkson głosem nawigacji TomTom
Bartosz Pokrzywiński

Jeremy Clarkson to chyba najbardziej znany na świecie dziennikarz motoryzacyjny i najpopularniejszy prezenter programu Top Gear. Teraz nie trzeba będzie kupować DVD lub włączać telewizora by usłyszeć słynne "Got any hammer?", wystarczy włączyć swoją nawigację.

TomTom, czyli jeden z wiodących producentów systemów nawigacji satelitarnej, kilka razy eksperymentował już z głosami w swoich urządzeniach. Był mistrz Yoda, Darth Vader, Homer Simpson, były nawet specjalne naklejki z kolorowymi motywami uatrakcyjniające nasze urządzenie.

Teraz jednak coś naprawdę fajnego. Swego czasu w jednej z polskich map nawigacji głosu udzielał Krzysztof Hołowczyc. Pomysł wypalił i urządzenia nieźle się sprzedawały. A co jeśli głosu udzieli prezenter programu, który może pochwalić się widownią rzędu 360 milionów osób?

Jeremy Clarkson rozpoczął współpracę z firmą TomTom. Brytyjczyk udzieli swojego głosu w najnowszej wersji map przygotowanych przez TomTom, jednak prawdopodobnie jego głos będzie można także dokupić w internecie jako dodatek do nawigacji.

Nie wiadomo tylko czy możemy spodziewać się sztywno czytanych kwestii "skręć w lewo, skręć w prawo", czy też ironii oraz niewielkiej dawki brytyjskiego humoru zaserwowanego przez Clarksona.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was sondę.

Źródło: Autoblog

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)