Jedziemy w Polskę - wyciszające Podlasie

Jedziemy w Polskę - wyciszające Podlasie

Maciej Gomułka
17.08.2022 08:27, aktualizacja: 30.09.2022 09:57

Polska jest zróżnicowanym krajem pod kątem krajobrazów oraz miejsc stanowiących wakacyjny cel dla wielu ludzi. Popularne letnie destynacje przyciągają tłumy, co czasem może stanowić problem, jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju. Może warto zatem pomyśleć o urlopie w miejscu, o którym niewiele osób wie?

Podlasie - czy to jest raj dla introwertyków?

Urlop w górach, nad jeziorem czy nad morzem to pomysł na odpoczynek wielu osób, dlatego w popularnych turystycznych miejscowościach na próżno szukać cichych lokalnych restauracji oraz miejsc, gdzie można delektować się szumem morza czy śpiewem ptaków. Jeśli planujecie wakacje w sezonie letnim i chcecie spędzić ten czas z daleka od tłumów, to polecam Wam zwiedzić Podlasie.

Ten rejon przyciąga sporo osób, jednak są miejscowości, które opierają się turystycznym najazdom, mimo że kryją w sobie sporo uroku i potencjału do spędzania wolnego czasu.

Moja propozycja to obszar, który znajduje się między miejscowościami Supraśl, Sokółka, Krynki i Kruszyniany. W większości to rejon Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

Jeżeli interesuje Was bliskość natury, spacerowy potencjał okolicy oraz miejsca z ciekawą historią, to wypoczynek w tej części Podlasia powinien przypaść Wam do gustu.

Zapraszam do obejrzenia filmu, w którym opowiem więcej o tym regionie.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)