Ford Transit Skyliner - cztery rodzaje luksusu

Ford Transit Skyliner - cztery rodzaje luksusu12.04.2014 16:49
Ford Transit Skyliner - cztery rodzaje luksusu
Bartosz Pokrzywiński

Przed targami motoryzacyjnymi w Nowym Jorku Ford łączy siły z firmą Galpin Auto Sports, by przygotować hiperluksusową wersję nowego Transita.

Na targach w Nowym Jorku zaprezentowany zostanie absolutnie wyjątkowy Ford Transit. Auto powstało we współpracy z firmą Galpin Auto Sports i wersja ta nosi nazwę Transit Skyliner.

Tak naprawdę chodzi o bardzo luksusową zabudowę auta, które oferowane ma być w czterech wersjach personalizacji: Theater, Business, Reception oraz Travel.

Wersja Theater, czyli ta odwołująca się do wnętrz teatralnych, wyposażona jest w gigantyczny monitor o przekątnej aż 52 cali. Do tego dochodzą wygodne fotele z szerokim zakresem ustawień, by każdy znalazł wygodną pozycję i podczas jazdy mógł rozkoszować się projekcją filmową.

Ford Transit Skyliner
Ford Transit Skyliner

Odmiana Business charakteryzuje się dodatkowymi blatami i stolikami przy fotelach, wersja Reception ma szerzej otwierane drzwi, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie z pojazdu, a Transit Skyliner Travel charakteryzuje się dodatkowymi podnóżkami i większym zakresem regulacji foteli.

Oczywiście do tego dochodzi jeszcze system nagłośnienia Focal Utopia, dostęp do internetu i wyjątkowe wykończenie. Warto przyjrzeć się zdjęciu przedstawiającemu wnętrze auta. Dodam tylko, że pod maską Transita Skylinera pracuje benzynowe V6 EcoBoost o pojemności 3,5 l.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)