Don't blog about this - nowy koncept od BMW [galeria i wideo]

Don't blog about this - nowy koncept od BMW [galeria i wideo]

Don't blog about this - nowy koncept od BMW [galeria i wideo]
Piotr Mazanek
08.09.2010 14:42, aktualizacja: 02.10.2022 21:34

BMW ruszyło z nową inicjatywą, skupiającą uwagę na blogu "Don't blog about this", na którym zaprezentowano tajemniczy koncept auta przypominającego coupe z 6 serii. Czyżby prototyp miał pojawić się w Paryżu?

Matowo czarny samochód ze zdjęć prezentowanych na stronie internetowej BMW ma spore, przykuwające uwagę logo umieszczone w kilku miejscach na szkielecie auta, które mówi: "dontblogaboutthis.com". Akcja jest paradoksalna, bo wezwanie do nieblogowania na temat tego konceptu podjudziło media i teraz wszyscy o tym piszą... Także BMW swój cel zapewne osiągnęło.

Póki co opublikowano dwa filmiki oraz kilka zdjęć w wysokiej rozdzielczości, na których widać poszczególne części konceptu BMW. Trudno jednak rozszyfrować, jaki to konkretnie model... Informacje na temat osiągów, parametrów, dane techniczne itp. są ściśle chronione.

Filmiki są niestety bardzo krótkie, zresztą noszą nawet nazwy "mgnień". Natomiast zdjęcia są robione w ciemnych pomieszczeniach lub z oddali, dlatego dostrzeżenie charakterystycznych elementów jest ciężkim zadaniem. Niemniej jednak z ogólnego oglądu auto wydaje się bardzo interesujące. Czekam na więcej!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I3Vt6dBz9MI[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WAw96O5akYE[/youtube]

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)