Czy Ferrari F40 nadaje się na szuter? Jeszcze jak!

Czy Ferrari F40 nadaje się na szuter? Jeszcze jak!

Ferrari F40 (zdjęcie poglądowe)
Ferrari F40 (zdjęcie poglądowe)
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Ferrari
Aleksander Ruciński
02.07.2021 10:37, aktualizacja: 14.03.2023 15:58

Ferrari, szczególnie te, które mają już kilka lat na karku, przez wielu właścicieli są traktowane jak eksponaty, które powinny spędzić resztę życia w klimatyzowanym garażu. Na szczęście nie brakuje też szaleńców, którzy chętnie nimi jeżdżą. I to nie tylko po asfalcie.

Przykładem mogą być Brytyjczycy z kanału TheTFJJ, którzy niedawno opublikowali wideo, na którym ktoś upala kultowe F40 w trudnych warunkach. Jak widać auto świetnie radzi sobie na szutrach, choć raczej nikt w Maranello nie planował takiego zastosowania dla tego modelu.

FERRARI F40 CRAZY DRIFTING!!

Szacuje się, że obecnie na świecie pozostało nie więcej niż tysiąc egzemplarzy Ferrari F40, a najdroższe sztuki mogą kosztować nawet 3 mln zł. Jak widać, na niektórych takie kwoty nie robią najmniejszego wrażenia. W końcu samochody są po to, by dawać radość. Jeśli ktoś znajduje ją, jeżdżąc F40 po szutrze i polach, to jego sprawa, choć pewnie znajdzie się kilku purystów, których taki widok może oburzać.

Swoją drogą, na jednym z ujęć widać też zaparkowanego w pobliżu veyrona. Ciekawe czy jego kierowca również zdecydował się na podobną zabawę.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)