Czech zakopał w kontenerze range rovera i milion koron. Znalazca zgarnie wszystko

Czech zakopał w kontenerze range rovera i milion koron. Znalazca zgarnie wszystko

Range Rover Evoque i milion koron czekają na zwycięzcę.
Range Rover Evoque i milion koron czekają na zwycięzcę.
Źródło zdjęć: © mat. prasowe
Aleksander Ruciński
28.09.2020 07:09, aktualizacja: 22.03.2023 10:06

Czeski milioner Kamil Bartošek, szerzej znany z internetowej działalności pod pseudonimem "Kazma", postanowił rozstać się ze swoim autem w bardzo nietypowy sposób. Zakopał range rovera oraz milion koron czeskich w bliżej nieokreślonym miejscu i ogłosił konkurs - Szczęśliwiec, który odnajdzie pojazd, zgarnia wszystko.

35-letni "Kazma" jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Czechach. Milioner niedawno stracił prawo jazdy, co oznacza, że w najbliższym czasie nie będzie mógł korzystać ze swojego samochodu. Postanowił więc ogłosić nietypowy konkurs.

ZAKOPAL JSEM SVOJE AUTO. V KUFRU JE 1.000.000,- Kč. KDO HO NAJDE, TOHO BUDE!

Biały range rover evoque z milionem koron w bagażniku trafił do transportowego kontenera, który następnie został zakopany gdzieś na terenie Czech. Lokalizacja "skarbu" pozostaje tajemnicą, a w poszukiwaniach może wziąć udział każdy, kto tylko ma na to ochotę.

Osoba, która jako pierwsza odkryje zakopany kontener, otrzyma całą jego zawartość, czyli auto i pieniądze. Milion koron to równowartość około 170 tys, zł, więc jest o co walczyć.

"To będą poszukiwania, jakich nasz kraj nigdy wcześniej nie widział. Każdy ma szansę, by to znaleźć. Może kontener jest zakopany tuż za twoim domem? Może chodzisz po tym miejscu codziennie i nawet o tym nie wiesz? Udzielę wskazówek każdemu, kto zechce wziąć udział w wyzwaniu. Jeśli będziesz najszybszy i odnajdziesz skarb, wszystko będzie twoje" - mówi "Kazma"

Ci, którzy zdecydują się wziąć udział w wyzwaniu, w kolejnych dniach będą dostawać coraz bardziej szczegółowe wskazówki, pomocne w poszukiwaniach. Ciekawe kto będzie pierwszy i ile zajmie mu dotarcie do wyjątkowego znaleziska.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)