Corinna Schumacher chce sprzedać samolot Michaela

Corinna Schumacher chce sprzedać samolot Michaela29.07.2014 09:03
Corinna Schumacher chce sprzedać samolot Michaela
Źródło zdjęć: © [Zdjęcie Państwa Schumacher z Shutterstock](http://www.shutterstock.com/pl/pic107622662/stockphotogivrinsswitzerlandjulyformulaoneracingdrivermichaelschumacherwithhiswifecorinna.html?src=taxgcj/F+CzWLWfjhhT/HA161)

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że Michaela Schumachera czeka bardzo długa rehabilitacja, ale są postępy w poprawie stanu jego zdrowia. Tymczasem tabloidy fascynują się tematem chęci sprzedaży jego odrzutowca by rzekomo pokryć koszty leczenia.

„Corinna Schumacher szuka pieniędzy na leczenie męża” – taki jest mniej więcej punkt wyjścia dla większości brukowców na świecie. Tymczasem na koncie Michaela na pewno nie jest pusto i nikt nie wierzy w to, że nie był ubezpieczony. Pewne jest, że jego prywatny odrzutowiec, którym nierzadko latał na wyścigi, stoi zupełnie niepotrzebny i to jest prawdziwy powód jego wystawienia na sprzedaż. To 8-osobowy Falcon 2000X, który można kupić za 20 mln. euro.

Samolot jest gratką dla fanów i niepotrzebnym obciążeniem finansowym dla rodziny, a nie jak piszą brukowce, środkiem do zdobycia pieniędzy na leczenie. Na jego pionowym stateczniku widnieje słynny autograf Michaela, dokładnie taki, jakim podpisywał niektóre modele Ferrari i Fiata Seicento Sporting Michael Schumacher Edition.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)