BMW zderzyło się z samolotem. Na szczęście wszyscy przeżyli

BMW zderzyło się z samolotem. Na szczęście wszyscy przeżyli

Awionetka uderzyła w tył BMW.
Awionetka uderzyła w tył BMW.
Źródło zdjęć: © youtube.com/WDTNTV
Aleksander Ruciński
11.10.2019 10:04, aktualizacja: 22.03.2023 17:46

Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem BMW i samolotu doszło na jednej z ulic w miasteczku Washington Township w stanie Ohio. Samolot, który musiał awaryjnie lądować na drodze, uderzył w jadące nią BMW. Choć sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, wszyscy przeżyli to nietypowe zdarzenie.

Wyobrażamy sobie minę kierowcy jadącego BMW po ulicy Yankee Street w amerykańskim mieście Washington Township, gdy w jego auto uderzył samolot. To z pewnością niecodzienny widok. Takie sytuacje zdarzają się czasem w pobliżu lotnisk. Nie inaczej było tym razem.

W awionetce, którą leciało dwóch pilotów, podczas podchodzenia do lądowania zepsuł się silnik i maszyna nie zdołała dolecieć do celu. Piloci początkowo planowali osiąść na pobliskim polu kukurydzy, w czym przeszkodził im jednak wysoki płot. Ostatecznie postanowili wylądować na drodze, doprowadzając do kolizji z samochodem osobowym.

Kierowca i piloci odnieśli niewielkie obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Śledczy spróbują teraz ustalić, co było przyczyną awarii silnika, sprawdzą stan techniczny samolotu i zbadają, czy można było uniknąć kolizji po lądowaniu na drodze. Niezależnie od wyników śledztwa, wszyscy uczestnicy wypadku mogą mówić o dużym szczęściu.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)