Tajemnicze BMW na parkingu. Może stać tam od wielu lat

Zdjęcia pokazują m.in. że auto ma założone blokady
Zdjęcia pokazują m.in. że auto ma założone blokady
Źródło zdjęć: © Facebook

22.08.2023 16:08, aktual.: 23.08.2023 14:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Historia BMW M3 CSL porzuconego na jednym z brytyjskich parkingów jest zagadką dla wielu internautów. Hipotez jest mnóstwo i wciąż powstają nowe.

Wiadomości o samochodzie pojawiły się w internecie dzięki serii historii udostępnianych w mediach społecznościowych. Jedna z nich głosi, że pierwotny właściciel samochodu odebrał go 4 sierpnia 2004 r. w Reading w Wielkiej Brytanii i przejechał 59 km do podziemnego parkingu w Londynie, gdzie stoi do tej pory. Wydaje się jednak, że to tylko legenda.

Z tyłu widoczny jest urwany zderzak
Z tyłu widoczny jest urwany zderzak© Facebook

Raporty w sieci sugerują natomiast, że samochód ma około 16 tys. km na liczniku i przez lata posiadał wielu właścicieli. Jeden z użytkowników Instagrama, który twierdzi, że ma dostęp do systemu wyszukiwania "BMW KaSio", sugeruje natomiast, że jego ostatni znany odczyt licznika wynosił ponad 23 tys. km. Sprawdzenie tablicy rejestracyjnej wskazuje, że ma niezapłacony podatek od 1 marca 2006 r., więc mógł stać na parkingu mniej więcej od tej pory.

Ostatnie zdjęcia samochodu pokazują, że jego koła zostały zablokowane, a pojazd jest pokryty grubą warstwą kurzu. Tylny zderzak został uszkodzony, być może przez kogoś innego na parkingu. Zarysowania są również widoczne na lusterku bocznym po stronie kierowcy. Internauci zadają sobie pytanie, co będzie dalej z CSL-em? Pomysłów jest mnóstwo, choć trudno znaleźć te ze szczęśliwym zakończeniem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)