Auto Lider 2007

Auto Lider 2007

Auto lider 2007
Auto lider 2007
Jacek Filipek
08.01.2008 16:00, aktualizacja: 02.10.2022 14:03

Często opisuje wyniki różnego rodzaju plebiscytów (Kubica szóstym sportowcem roku 2007, Sportowy samochód roku 2007, Autobest 2008 dla Fiata Linea, Hyundai najlepszym samochodem w Australii, Lamborgini Reventon najpiękniejszym samochodem świata), rankingów (Eco top 10 według ADAC), raportów (Raport niezwodności aut “What Car?”), list rankingowych (Polacy mają inny gust niż kierowcy w Europie?).

Dziś jednak postanowiłem opisać wam jeden z nielicznych plebiscytów, który jest organizowany w Polsce.

Dziś jednak postanowiłem opisać wam jeden z nielicznych plebiscytów, który jest organizowany w Polsce.

Mówię o szóstej edycji plebiscytu Auto Lider. Organizatorem plebiscytu jest wydawnictwo Bauer, który wydaje m.in magazyn Auto Moto i tygodnik Motor, a od zeszłego roku jest właścicielem stacji RMF. Plebiscyt to dziewięć kategorii w której znajduje się 196 kandydatów. To co najważniejsze w tym plebiscycie to że głosują sami czytelnicy w zaproponowanych przez dziennikarzy kategoriach. Głosowanie odbywa się za pomocą wysłania SMS. Tak więc głosujemy na: premierę motoryzacyjną, auto miejskie, auto sportowe i kabriolet, auto na bezdroża, najpiękniejszy samochód roku, auto dostawcze, innowacja techniczna, najlepsza reklama prasowa.

Aha wysyłając SMS z głosem masz szansę wygrać jedną z nagród, a główną z nich jest samochód Subaru Impreza WRX. Do końca głosowania zostało 12 dni!!

Strona www konkursu: www.autolider2007.pl

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)