Orlen sprzeda paliwo 30 groszy taniej. Ale tylko uczestnikom programu lojalnościowego

Orlen sprzeda paliwo 30 groszy taniej. Ale tylko uczestnikom programu lojalnościowego

Orlen sprzeda paliwo 30 groszy taniej. Ale tylko uczestnikom programu lojalnościowego
Marcin Łobodziński
24.06.2022 10:22, aktualizacja: 13.03.2023 16:50

Tak jak obiecali, tak zrobili. Dziś ogłoszono promocję na paliwa na stacjach Orlenu. Daniel Obajtek, napisał na swoim Twitterze, że o 30 groszy zapłacą mniej uczestnicy programu VITAY.

"Od poniedziałku (27 czerwca - przyp. red.) do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją VITAY uzyskają rabat – 30 gr/l na benzynę i ON. Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie" – napisał na Twitterze Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Zgodnie z obietnicą Orlen ma nieco ulżyć Polakom na wakacje, ale wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie jest to promocja rzędu kilku, lecz jednak kilkudziesięciu groszy. Większe korzyści są przewidziane dla posiadaczy kart dużej rodziny. Takie osoby zaoszczędzą nie 30, lecz 40 groszy na litrze.

To ile zaoszczędzimy?

Teoretycznie 45 złotych – maksymalnie o tyle mniej miesięcznie będą mogli zapłacić Polacy, jeśli oczywiście przyjmiemy założenie, że zatankujemy całe 150 litrów (30 groszy x 150 litrów = 45 zł). W przypadku posiadaczy karty dużej rodziny będzie to maksymalnie kwota 60 zł. Oczywiście w praktyce jeżdżąc prywatnie niewiele osób podróżuje aż tyle, by zużyć taką porcję paliwa w miesiąc, zatem oszczędności będą niższe. Trzeba też pamiętać, że skorzystanie z promocji trzeba dokładnie zaplanować, bo obejmuje ona trzy tankowania do 50 l każde.

Może dlatego aplikacja nie działa?

Aby dołączyć do programu lojalnościowego, należy być posiadaczem karty VITAY lub pobrać aplikację ORLEN VITAY i się w niej zarejestrować. Trwa to dość krótko. Aplikacja do działania potrzebuje lokalizacji. Nie jest wymagane podłączanie karty płatniczej.

Dziś rano próbowałem się zarejestrować w programie VITAY. Niestety po wpisaniu wszystkich danych i kliknięciu w link aktywujący, otrzymałem informację, że jest on niepoprawny lub został już wykorzystany. Być może Polacy już "rzucili się" na promocję Orlenu. Pewnie niebawem się odblokuje.

Właściciele kart VITAY będą mogli korzystać z rabatów od 1 lipca.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)