Świąteczne życzenia od motocyklowych producentów [aktualizacja]

Święta tuż, tuż. W związku z tym, już tradycyjnie, motocyklowi producenci życzą swoim klientom wszystkiego najlepszego. Oczywiście, każdy robi to na swój własny, niestandardowy sposób. Oto życzenia od marek Harley-Davidson, Yamaha oraz Ducati.

Harley-Davidson wraz z życzeniami wszelkiego powodzenia w 2014 roku, przedstawił bardzo krótkie wideo. Otóż na filmiku możemy zobaczyć model Breakout, który gra — dosłownie — znaną wszystkim kolędę "Cicha Noc" i jak się okazuje, świetnie radzi sobie z repertuarem świątecznym. Podobno od pomysłu na życzenia do zakończenia jego realizacji minęły jedynie trzy doby. Jest minimalistycznie, ale pomysłowo. Może warto spróbować tego w domu?

Swoje życzenia wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt w formie wideo przekazuje również Ducati. Przyjęta forma jest ciekawa, bo producent wizualizuje wszystko za pomocą gry świateł. Oby parking pod domem każdego motocyklisty obfitował w tyle maszyn, ile na poniższym wideo.

I na koniec - Yamaha. Producent w swojej wideo pocztówce pozytywnie i kolorowo przekazuje życzenia dla klientów. Na filmie zobaczymy jednak nie tylko motocykle, ale także inne maszyny, których produkcją zajmuje się Yamaha, jak quady, czy skutery śnieżne.

To z pewnością nie koniec życzeń od motocyklowych marek. Z uwagi na to, temat będzie na bieżąco aktualizowany. Być może jakiś producent nas jeszcze bardzo zaskoczy?

[aktualizacja 23 grudnia]

Kawasaki również postanowiło podsumować sezon w formie wideo. Z pewnością nie jest ono spektakularne, ale finalna ocena należy do Was. Poza podziękowaniami dla fanów za ich wsparcie, Kawasaki zawarło również życzenia jeszcze lepszego 2014 roku.

Z kolei Honda przedstawia historię Świętego Mikołaja, który doszedł do wniosku (a zasadzie miał koszmarny sen), że podróż jego saniami może być niebezpieczna i pora je zmienić na nowszy model. Oczywiście, by rozwiązać ten problem pojechał do fabryki Hondy. Co się stało później, zobaczcie sami.

I na koniec — BMW, które pokazało chyba najciekawszy i najbardziej dynamiczny film (choć nieco przydługi), ze wszystkich wyżej wymienionych tutaj producentów. Treść wideo stanowi podsumowanie roku przez producenta, a na końcu znalazły się podziękowanie dla fanów za rok pełen emocji.

Zobacz również: Przystanek Bieszczady - Skodą Karoq odkrywamy polską Alaskę

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Motocykle:

Najmocniejszy elektryczny cruiser: Voxan Wattman [aktualizacja] Kobiety w sporcie motocyklowym? FIM jest na tak! Futurystyczny J Concept - propozycja Kawasaki [aktualizacja] Suzuki GSX-R 750 na 2014 rok: skazany na sukces? Motocyklowe patronaty medialne Autokult.pl na 2014 rok BMW R NineT według Urban Motor Jazda na bogato: BMW K1600 GTL Exclusive 2014 [aktualizacja] Damsko-męska sesja na Ducati Panigale Buspasy dla krakowskich motocyklistów W poszukiwaniu najznakomitszych wąsów z Bridgestone Bros Unieruchomienie motocykla na odległość? To już możliwe Projekt motocykla Audi Supersport 10R Tragiczny wypadek podczas Sic Supermoto Days Wyścigi bez ograniczeń: Isle of Man TT Dwanaście generacji prędkości Hondy: historia modelu CBR900RR Podaruj Kilometr - charytatywna wyprawa do Mongolii Amatorska reklama Ducati, która robi wrażenie BMW R 1200RT: turysta z Niemiec Stylowy cafe racer: Yamaha Bolt Niesamowita historia Ducati z II wojny światowej "Wszystko podporządkowane jest motorsportowi" - wywiad z Jakubem Przygońskim Yamaha PES-1 - elektryczny wstrząs na rynku? "Maluch" Yamahy: R25 na 2014 rok Naga, ale z klasą: Honda Gold Wing F6C