5-latek porysował audi warte ponad 275 tys. złotych. "Ten dzieciak ma poważne kłopoty"

5‑latek porysował audi warte ponad 275 tys. złotych. "Ten dzieciak ma poważne kłopoty"

Młody chłopiec porysował drzwi i bagażnik sportowego audi
Młody chłopiec porysował drzwi i bagażnik sportowego audi
Źródło zdjęć: © tiktok
14.07.2023 22:42

"Nadchodzi duże przelakierowanie... ten dzieciak ma poważne kłopoty!" - podpisał swój filmik właściciel porysowanego audi RS3.

Do sytuacji doszło w Londynie. Na nagraniu z kamery CCTV widać, jak dziecko podchodzi do pojazdu. Mężczyzna na filmie, który wydaje się być właścicielem, na początku nie zdaje sobie sprawy co się dzieje. W końcu zauważa, co zamierza młody chłopak i próbuje go powstrzymać, ale ten zdążył już porysować drzwi i bagażnik audi.

Sportowe audi RS3 kosztuje około 53 tys. funtów (275 tys. złotych) i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,8 s. Jak podał serwis The Sun, według ekspertów samochodowych z firmy cardoc średni koszt ponownego lakierowania waha się od 2700 (ok. 14 tys. zł.) do 5000 funtów (ok. 26 tys. złotych), więc bez względu na ostateczną kwotę, operacja będzie dość "bolesna".

Wśród internautów zdania były podzielone. Jedni nie dowierzali, że cena naprawy będzie aż tak wysoka i usprawiedliwiali chłopca, bo przecież to "tylko dziecko", inni natomiast współczuli kierowcy twierdząc, że postawiliby zarzuty rodzicom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)