Dzieci wylały keczup na lamborghini. Rodzicom nie było do śmiechu

Supersamochód został oszpecony w ramach dziecinnego wyzwania
Supersamochód został oszpecony w ramach dziecinnego wyzwania
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

22.04.2023 00:38, aktual.: 22.04.2023 01:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cała sytuacja miała być tylko żartobliwym wyzwaniem. Młodzież nie spodziewała się, że właściciel samochodu ich wyśledzi i wyciągnie konsekwencje.

Grupa nastolatków z miejscowości Poringland, położonej na południe od Norwich w Wielkiej Brytanii, w ramach "wyzwania" postanowiła wylać keczup na sportowe lamborghini huracan o wartości 140 tys. funtów (ponad 730 tys. zł). Żart nie spodobał się właścicielowi supersamochodu, który wyśledził ich na kamerach CCTV.

Wylanie keczupu na supersamochód może drogo kosztować
Wylanie keczupu na supersamochód może drogo kosztować© Daily Mail | SWNS

Mężczyzna wysłał następnie rodzicom rachunek za czyszczenie w wysokości 250 funtów (1300zł), twierdząc, że żart uszkodził lakier. Kwotę argumentował tym, że czyszczenie takiego pojazdu musi być wykonane przez profesjonalną firmę zajmującą się konserwacją i detalowaniem. "To było potencjalne uszkodzenie lakieru spowodowane kwasowością w keczupie. Problem polegał też na tym, że sos został wlany do komory silnika" - cytuje właściciela pojazdu serwis Daily Mail. Mężczyzna dodał, że ma nadzieję, że ta sytuacja będzie dla młodzieży cenną lekcją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)