Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla mężczyzn i fanów motoryzacji

Ten artykuł ma 10 stron:

Vouchery

Jazda szybkim samochodem

Najlepszym prezentem jaki można dostać to zestaw mocnych wrażeń, który pozostawi w naszej pamięci niezapomniane wspomnienia. Oczywiście my, jako fanatycy jazdy szybkimi samochodami w pierwszej kolejności jako prezenty polecamy vouchery na właśnie tego typu przeżycia. Ceny różnią się tutaj nie tylko w zależności od samochodu, ale także od liczby okrążeń toru, a przede wszystkim od tego, czy to osoba obdarowana jest wieziona przez kierowcę, czy też jedzie sama.

W Polsce oferty na takie przejażdżki po torze obejmują między innymi takie wozy jak Ferrari F430, 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Nissan GT-R, Aston Martin DB9, Dodge Viper, Chevrolet Corvette, Porsche 911, Audi R8, Ariel Atom, BMW M3, Subaru WRX STI i KTM X-Bow. Istnieją też pakiety łączące różnie pojazdy, dzięki czemu mamy możliwość porównać między sobą różne wozy.

Przedstawiamy przykładowe ceny dla samochodu, który stanowi już wstęp do świata aut egzotycznych, ale nie jest też najdroższym autem w ofercie polskich firm, czyli Ferrari F430. Za 200 zł pokonamy jako pasażer 2,5 km. Ten sam dystans jako kierowca kosztuje dodatkowo 100 zł. Pakiet 6 km za kierownicą to wydatek równy 1300 zł.

Inne mocne wrażenia

Każdy facet marzy nie tylko o samochodach. Mocne wrażenia można dostarczyć także w innej formie. Za skok na bungee zapłacimy od 70 do 200 zł w zależności od lokalizacji i wysokości. Prawdziwy mężczyzna powinien też spróbować strzelania. Doskonałym prezentem będzie więc wizyta na strzelnicy, gdzie będzie można spróbować swoich sił z Berettą, Glockiem, a nawet AK 47. Tu ceny wahają się między 250 a 350 zł. Mniej przyziemną rozrywką będzie lot na motolotni. Ceny takiej podniebnej wyprawy to w zależności od lokalizacji i długości lotu między 200 a 300 zł. Na koniec coś, co stężeniem testosteronu przewyższa wszystkie wcześniejsze atrakcje – jazda czołgiem. Za mniej niż 150 zł można przeżyć coś, o czym marzył każdy chłopiec, a do dziś siedzi w głowie każdego dorosłego mężczyzny, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie to idealny prezent.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

Jeremy Clarkson: co może pójść nie tak? [konkurs - rozwiązanie] Królowie sportów motorowych na obrazach Toma Havlaska 25 plakatów z filmów samochodowych [cz.1] Powrót do przyszłości - oficjalne i niezależne plakaty filmowe 8 niezwykłych oficjalnych gadżetów Nürburgring Kino samochodowe: 15 ciekawostek o filmie Powrót do przyszłości II Kino samochodowe: 20 ciekawostek o filmie Szybcy i wściekli Stylowe fotele z motywami ze sportów motorowych 10 teledysków z samochodami w rolach głównych [cz. 2] Kino samochodowe: 24 ciekawostki samochodowe o filmie Bullitt POM #2: noc na kołach z BMW M135i Kino samochodowe - historia srebrnych ekranów dla zmotoryzowanych POM #1: noc na kołach z Renault Mégane R.S. 275 Trophy Odwiedziliśmy kino samochodowe pod Narodowym Nietypowe gadżety samochodowe: w sklepie Ferrari Bloguj na platformie Autokult.pl i zdobądź książki Clarksona! Motoryzacja w biurze [cz.2] : akcesoria Ferrari Motoryzacyjne spinki do mankietów od producentów samochodów Zaplanuj podróż i wygraj nawigację Mio Spirit 5450 LM [konkurs] Mio Spirit 7550 LM - test nowej uniwersalnej nawigacji samochodowej Gra F1 2015 – recenzja Mad Max: Fury Road – szalona bitwa na drodze w postapokaliptycznym świecie [kino samochodowe] Motoryzacja w biurze [cz.1] : akcesoria Porsche Tory wyścigowe na ścianie - sztuka dla osób z benzyną we krwi