Do końca 24h Le Mans 2019 zostało

Królowie sportów motorowych na obrazach Toma Havlaska

Tom Havlasek to artysta urodzony w Czechach, w Brnie w 1984 roku. Od dzieciństwa interesował się sportem motorowym, między innymi dzięki temu, że mieszkał nieopodal toru wyścigowego. Szkołę skończył ze specjalizacją w grafice komputerowej, jednak zawsze preferował pracę ręczną, poza ekranem. Zaczynał od malowanych legalnie graffiti, by później przenieść się na płótno. Zawodowo, na pełny etat, zaczął zajmować się malowaniem w 2014 roku. Od tamtego czasu zajmuje się nie tylko tworzeniem obrazów, ale także projektowaniem plakatów, logo itp. Jego prace były wystawiane między innymi w galerii L'Atelier w Monako podczas historycznego Grand Prix Monaco. Prace Toma Havlaska można było oglądać na żywo w Le Mans Legend Cafe przez cały ostatni czerwiec, czyli w tym również w trakcie trwania 24-godzinnego wyścigu.

Ten artykuł ma 5 stron:

Wszystkie obrazy i zdjęcia pochodzą z fanpage'a Toma Havlaska i zostały opublikowane za zgodą autora. W dalszej części galerii znajdują się gotowe prace przedstawione w towarzystwie zdjęć pokazujących jak powstawały.
Tom Havlasek - fanpage
Tom Havlasek - oficjalna strona

Wszystkie obrazy i zdjęcia pochodzą z fanpage'a Toma Havlaska i zostały opublikowane za zgodą autora. W dalszej części galerii znajdują się gotowe prace przedstawione w towarzystwie zdjęć pokazujących jak powstawały.
Tom Havlasek - fanpage
Tom Havlasek - oficjalna strona

Zobacz również: Super Drag Race 2012

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

25 plakatów z filmów samochodowych [cz.1] Powrót do przyszłości - oficjalne i niezależne plakaty filmowe 8 niezwykłych oficjalnych gadżetów Nürburgring Kino samochodowe: 15 ciekawostek o filmie Powrót do przyszłości II Kino samochodowe: 20 ciekawostek o filmie Szybcy i wściekli Stylowe fotele z motywami ze sportów motorowych 10 teledysków z samochodami w rolach głównych [cz. 2] Kino samochodowe: 24 ciekawostki samochodowe o filmie Bullitt POM #2: noc na kołach z BMW M135i Kino samochodowe - historia srebrnych ekranów dla zmotoryzowanych POM #1: noc na kołach z Renault Mégane R.S. 275 Trophy Odwiedziliśmy kino samochodowe pod Narodowym Nietypowe gadżety samochodowe: w sklepie Ferrari Bloguj na platformie Autokult.pl i zdobądź książki Clarksona! Motoryzacja w biurze [cz.2] : akcesoria Ferrari Motoryzacyjne spinki do mankietów od producentów samochodów Zaplanuj podróż i wygraj nawigację Mio Spirit 5450 LM [konkurs] Mio Spirit 7550 LM - test nowej uniwersalnej nawigacji samochodowej Gra F1 2015 – recenzja Mad Max: Fury Road – szalona bitwa na drodze w postapokaliptycznym świecie [kino samochodowe] Motoryzacja w biurze [cz.1] : akcesoria Porsche Tory wyścigowe na ścianie - sztuka dla osób z benzyną we krwi Rowery marek samochodowych - konwencjonalne rowery Peugeota [cz.4] Gran Torino - drugoplanowy tytułowy bohater [kino samochodowe]