Zmierzyli prędkość renault. Wtedy się zaczęło

Zmierzyli prędkość renault. Wtedy się zaczęło07.02.2023 20:49
Przekroczenie prędkości (zdjęcie poglądowe)
Przekroczenie prędkości (zdjęcie poglądowe)
Źródło zdjęć: © Policja Lubuska | KWP GORZOW

Pędził z prędkością 100 km/h przez miasto. To był jednak wierzchołek góry lodowej. O jego losie zadecyduje sąd.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, którzy kontrolowali prędkość pojazdów na ul. Lotniczej, zauważyli osobowe renault poruszające się z nadmierną prędkością. Urządzenie pomiarowe wskazywało 100 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Jak się szybko okazało, był to dopiero początek "wyczynów" kierowcy.

Nie upłynęła chwila, jak kierowca renault stracił panowanie nad autem i doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Policjanci szybko ruszyli w jego kierunku. I odkryli kolejną przyczynę zdarzenia. Poza nadmierną prędkością był to alkohol spożyty w nadmiarze przez kierującego. Tłumaczący się policji ze swoich przewinień mężczyzna był pijany – alkomat pokazał 2 promile.

To oczywiście nie wszystko. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 30-letni wrocławianin w ogóle nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mercedes EQS vs Mercedes klasa S – który jest królem?

Podsumowując – pijany pirat drogowy bez uprawnień spowodował kolizję. Funkcjonariuszom nie pozostało nic innego jak zatrzymać go w areszcie. O jego losie zadecyduje sąd.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (9)