Zbudował salon Mercedesa w skali 1:18. Wygląda jak prawdziwy

Zbudował salon Mercedesa w skali 1:18. Wygląda jak prawdziwy

Poziom odwzorowania detali robi wrażenie
Poziom odwzorowania detali robi wrażenie
Źródło zdjęć: © Miniature Automobiles, YouTube
Aleksander Ruciński
09.01.2023 13:33, aktualizacja: 09.01.2023 20:18

Modelarstwo to świetna pasja ciesząca się sporą popularnością także wśród entuzjastów motoryzacji. Niektóre dzieła w tej kategorii zasługują na szczególną uwagę. Na przykład miniaturowy salon Mercedesa w skali 1:18.

Nishchay Sharma to zapalony pasjonat modelarstwa, który prowadzi na YouTube kanał o nazwie Miniature Automobiles. Jeśli lubicie modele w skali, znajdziecie tam wiele dobra, z miniaturowym salonem Mercedesa na czele. Zresztą, zobaczcie sami.

Mega Mercedes-Benz Car Collection 1:18 Scale | Mercedes Dealership Diorama | Diecast Model Cars

Makieta przedstawiona na filmie poraża realizmem. Modele Mercedesa i Maybacha zachwycają błyszczącym lakierem i dopracowanymi kabinami. Nie sposób jednak nie zauważyć także wspaniałego otoczenia.

Wnętrze salonu jest równie realistyczne, co zaparkowane w nim samochody. Twórca zadbał o odpowiednie umeblowanie, dekoracje, a nawet oświetlenie. Wszystko to tworzy atmosferę prawdziwego budynku, który nietrudno pomylić z pełnowymiarowym salonem.

To z pewnością imponujący przykład wyjątkowej pasji i jedna z bardziej spektakularnych modelarskich realizacji motoryzacyjnych. Nie wiemy, ile pieniędzy i czasu pochłonęła budowa salonu. Z pewnością jednak projekt wymagał sporego zaangażowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)