Z chevroleta do więzienia. Długa lista grzechów 42-latka

Z chevroleta do więzienia. Długa lista grzechów 42‑latka

Z Chevroleta do zakładu karnego. Długa lista grzechów 42-latka
Z Chevroleta do zakładu karnego. Długa lista grzechów 42-latka
Źródło zdjęć: © Policja
Łukasz Kuczera
08.12.2022 13:28, aktualizacja: 08.12.2022 14:46

Niewinna kontrola drogowa zakończyła się fatalnie dla 42-latka ze Stargardu. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności, miał orzeczony aktywny zakaz prowadzenia pojazdów i posiadał przy sobie narkotyki. Dlatego kierowca chevroleta ostatecznie wylądował w zakładzie karnym.

Patrol drogówki ze Stargardu zatrzymał do kontroli na ul. Skłodowskiej osobowego chevroleta. Dość szybko funkcjonariusze zdali sobie sprawę z tego, że kierowca samochodu zachowuje się dość nerwowo w trakcie interwencji, co tylko wzbudziło ich podejrzenia. Jak się okazało, 42-latek miał sporo powodów, by się denerwować.

Z chevroleta do zakładu karnego. Długa lista grzechów 42-latka

Policjanci sprawdzili mężczyznę oraz jego odzież. 42-letni kierowca posiadał przy sobie amfetaminę, ale nie był to koniec jego problemów. Weryfikacja w bazie danych wykazała, że orzeczono względem niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dodatkowo był on poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem kierowcy i przewiezieniem do policyjnego aresztu. 42-latek został przesłuchany, przedstawiono mu zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, po czym zgodnie z nakazem sądu trafił on do zakładu karnego. Spędzi tam kilka najbliższych miesięcy.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)