Wściekły Włoch zniszczył swoje auto przez spóźnienie do pracy

Pewien Włoch kupił sobie Fiata 500 ponieważ jeżdżąc do pracy komunikacją miejską często się spóźniał. Niestety zakup samochodu niewiele zmienił i kolejne spóźnienie wywołało atak złości.

Wściekły Włoch zniszczył swoje auto przez spóźnienie do pracy 1

Policja nie mogła uwierzyć, że mężczyzna z siekierą w ręku niszczy własny samochód. Po zatrzymaniu został odwieziony do szpitala, gdzie go uspokojono i zatrzymano na obserwacji. Personel potwierdził, że mężczyzna żył w długotrwałym stresie. Tymczasem auto nadaje się już tylko na złom. Podobno każda część jego karoserii została zniszczona.

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ