Volkswagen odświeży ID.3. Największe zmiany we wnętrzu

Volkswagen odświeży ID.3. Największe zmiany we wnętrzu

Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Volkswagen
Aleksander Ruciński
02.12.2022 13:33, aktualizacja: 02.12.2022 14:09

Elektryczny ID.3 jest z nami już trzy lata. Volkswagen uznał więc, że to dobry moment na lifting. Odświeżony model doczekał się już oficjalnej zapowiedzi. Wraz z nią poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących planowanych zmian.

Sądząc po grafikach opublikowanych w sieci, wygląd zewnętrzny elektrycznego volkswagena nie zmieni się znacząco. Nowe będą głównie detale w postaci kolorystyki i opcji wykończenia. Sporo nowości czeka nas za to w kabinie.

Zgodnie z zapowiedziami, ID.3 zyska przeprojektowany kokpit z nową konsolą centralną i większym ekranem multimediów - zamiast 10 cali dostaniemy 12-calowy wyświetlacz o lepszej rozdzielczości. Same multimedia również zostaną odświeżone pod kątem oprogramowania, łatwości obsługi i szybkości działania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Volkswagen twierdzi, że większość zmian jest wynikiem sugestii dotychczasowych klientów. Można więc zakładać, że odświeżony ID.3 lepiej trafi w potrzeby kupujących. Tych zresztą jest coraz więcej. Na tyle, że firma uruchamia właśnie drugą linię produkcyjną. ID.3 od teraz będzie powstawał nie tylko w Zwickau, ale i Wolfsburgu.

Chętni - przynajmniej ci z rodzimego rynku - mogą już składać zamówienia. Ceny odświeżonego ID.3 startują z poziomu 43 995 euro. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w 2023 roku.

  • Volkswagen ID.3
  • Volkswagen ID.3
  • Volkswagen ID.3
  • Volkswagen ID.3
  • Volkswagen ID.3
[1/5] Volkswagen ID.3Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Volkswagen
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)