Ukradli BMW w Niemczech. Po kilku godzinach złapała ich polska policja

Ukradli BMW w Niemczech. Po kilku godzinach złapała ich polska policja27.09.2019 07:03
Wartość skradzionego BMW Serii 5 Touring oszacowano na około 0,5 mln złotych.
Wartość skradzionego BMW Serii 5 Touring oszacowano na około 0,5 mln złotych.
Źródło zdjęć: © policja.pl

Policjanci z wydziału kryminalnego na jednej z wiejskich posesji pod Gorzowem Wielkopolskim znaleźli podejrzane BMW. Jak się okazało, auto kilka godzin wcześniej zostało skradzione w Niemczech.

Niemiecki właściciel luksusowego, wartego około pół miliona złotych BMW Serii 5 Touring szybko odzyskał swój samochód. Zaledwie kilka godzin po kradzieży auto zostało odnalezione po drugiej stronie granicy - w Polsce, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego.

Złodzieje ukryli BMW w szopie na wiejskiej posesji. Funkcjonariusze z wydziału zorganizowanej przestępczości samochodowej z komendy w Gorzowie szybko namierzyli podejrzanych i odnaleźli auto. Co ciekawe, na miejscu zabezpieczono też kradzioną przyczepę o wartości około 2 tysięcy złotych.

427972156484579244
Źródło zdjęć: © policja.pl

Podejrzani to 23- i 38-letni mieszkańcy powiatu gorzowskiego. Postawiono im zarzut kradzieży pojazdu. Teraz poczekają na rozprawę w areszcie. Śledczy sprawdzają, czy poza kradzieżami złodzieje mają na koncie także inne przestępstwa. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)