Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją

Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją06.12.2022 12:56
Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją
Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją
Źródło zdjęć: © info112.pl | PSP w Lublińcu

Do tragicznego w skutkach wypadu drogowego doszło w miejscowości Boronów w powiecie lublinieckim (woj. śląskie). Przyczepa z węglem wypięła się z samochodu ciężarowego i uderzyła w auto osobowe. Trzy osoby zginęły na miejscu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.00 nad ranem na drodze wojewódzkiej 905 między miejscowościami Boronów a Olszyna. Samochód ciężarowy z węglem i osobowy volkswagen golf poruszały się w przeciwnych kierunkach, ale w ciężarówce doszło do wypięcia się przyczepy - poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu.

Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją

Przyczepa uderzyła w jadącą z naprzeciwka osobówkę, wskutek czego śmierć na miejscu poniosły trzy osoby. DW 905 w miejscu wypadku została całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Lisów, Koszęcin i Konopiska.

Na miejscu pojawiło się dziewięć jednostek straży pożarnej - są to oddziały z Lublińca, Częstochowy, Boronowa, Olszyny i Katowic. Pracę służbom utrudnia fakt, że wskutek zderzenia przyczepa z węglem przewróciła się na bok i doszło do wysypania jej zawartości.

Piesi i rowerzystka. Kamera nagrała dramatyczny moment w Nowym Mieście Lubawskim

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)