Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją

Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją

Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją
Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją
Źródło zdjęć: © info112.pl | PSP w Lublińcu
Łukasz Kuczera
06.12.2022 12:56, aktualizacja: 06.12.2022 13:16

Do tragicznego w skutkach wypadu drogowego doszło w miejscowości Boronów w powiecie lublinieckim (woj. śląskie). Przyczepa z węglem wypięła się z samochodu ciężarowego i uderzyła w auto osobowe. Trzy osoby zginęły na miejscu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.00 nad ranem na drodze wojewódzkiej 905 między miejscowościami Boronów a Olszyna. Samochód ciężarowy z węglem i osobowy volkswagen golf poruszały się w przeciwnych kierunkach, ale w ciężarówce doszło do wypięcia się przyczepy - poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu.

Tragiczny wypadek na Śląsku. Trzy osoby nie żyją

Przyczepa uderzyła w jadącą z naprzeciwka osobówkę, wskutek czego śmierć na miejscu poniosły trzy osoby. DW 905 w miejscu wypadku została całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Lisów, Koszęcin i Konopiska.

Na miejscu pojawiło się dziewięć jednostek straży pożarnej - są to oddziały z Lublińca, Częstochowy, Boronowa, Olszyny i Katowic. Pracę służbom utrudnia fakt, że wskutek zderzenia przyczepa z węglem przewróciła się na bok i doszło do wysypania jej zawartości.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)