Jechał ciężarówką pod prąd na S8. Nagranie mrozi krew w żyłach

Jechał ciężarówką pod prąd na S8. Nagranie mrozi krew w żyłach

To cud, że nikt nie zginął
To cud, że nikt nie zginął
Źródło zdjęć: © youtube.com / Stop Cham
Aleksander Ruciński
16.02.2022 08:17, aktualizacja: 14.03.2023 13:18

14 lutego 2022 na S8 w pobliżu Mszczonowa doszło do wyjątkowo niebezpiecznego zdarzenia. Kierowcy zmierzający w kierunku Warszawy mogli natknąć się na TIR-a, który jechał pod prąd. Na nagraniu widać, że do tragedii niewiele zabrakło.

Nie wiadomo jak i dlaczego ciężarówka znalazła się na niewłaściwym pasie. Jeszcze trudniej zrozumieć, dlaczego jej kierowca po popełnieniu błędu postanowił kontynuować jazdę, narażając zdrowie i życie niewinnych ludzi. Z perspektywy osobówek jadących we właściwym kierunku wyglądało to przerażająco. Zresztą zobaczcie sami:

Pod prąd TIR-em na S8 #752 Wasze Filmy

Z wideo oraz komentarzy pod nim, w których wypowiadają się również bezpośredni świadkowie zdarzenia, można wywnioskować, że kierowca ciężarówki jechał ze sporą prędkością - zupełnie tak jakby podróżował we właściwym kierunku.

Niektóre osoby, po tym jak ledwie uszły z życiem, zgłosiły zdarzenie pod numerem alarmowym 112. "Dzwoniłam na 112 usłyszałam w słuchawce, że już mają sporo zgłoszeń tego zdarzenia bo ten tir jedzie pod prąd już jakiś czas" czytamy w komentarzach.

Na razie nie wiadomo czy sprawca całego zamieszania został zatrzymany przez policję.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)