Zajechał drogę, bo robił tak od zawsze. Wszystko nagrała kamerka

Zajechał drogę, bo robił tak od zawsze. Wszystko nagrała kamerka

Kierowca BMW zablokował ruch, bo... tak jeździ od zawsze
Kierowca BMW zablokował ruch, bo... tak jeździ od zawsze
Źródło zdjęć: © YouTube | Bandyta z kamerką
02.06.2023 12:50, aktualizacja: 02.06.2023 14:27

Na kanale Bandyta z Kamerką pojawiło się nagranie zarejestrowane w Poznaniu. Kierowca BMW X6 zajechał drogę ciężarnej kobiecie, a po wyjściu z auta tłumaczył, że… jeździ tak od zawsze.

Sytuacja została nagrana przez wideorejestrator w aucie kobiety, a następnie została upubliczniona na kanale Bandyta z Kamerką. Na wideo widać skrzyżowanie w Poznaniu, na którym samochód, z którego pochodzi nagranie, stoi na pasie do jazdy prosto lub w prawa. Pas po lewej stronie nakazuje jazdę prosto, lecz na środku skrzyżowania nagle skręca z niego BMW X6. Potem jednak robi się jeszcze dziwniej.

Kierowca BMW wysiadł bowiem z auta, blokując tym samym ruch. Podszedł do samochodu ciężarnej kobiety i zrobił jej awanturę. Mówił bowiem, że w taki sposób jeździ od zawsze i powinna go przepuścić. Mimo że znajdował się na pasie do jazdy prosto, a po jego prawej stronie znajdował się jeszcze jeden taki pas, postanowił skręcić na skrzyżowaniu w prawo i nie widział w tym niczego złego.

Po kilkudziesięciu sekundach awantury kierowca wsiadł do swojego auta i pojechał dalej, nic nie robiąc sobie z oznaczenia poziomego. Nie mówiąc już o chęci skrętu w prawo z pasa do jazdy prosto i o absurdalnym tłumaczeniu, zatrzymanie ruchu na środku ruchliwego skrzyżowania i kłócenie się w momencie, gdy ewidentnie złamało się przepisy jest zachowaniem poniżej wszelkiej krytyki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)