Skarbówka sprzedaje porsche panamerę. Bardzo atrakcyjna cena

Samochód na licytację wystawia US w Nowym Targu
Samochód na licytację wystawia US w Nowym Targu
Źródło zdjęć: © KAS

16.04.2023 15:26, aktual.: 16.04.2023 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Urząd Skarbowy w Nowym Targu wystawi na licytację porsche panamerę GTS. Cena wywoławcza ekskluzywnego samochodu to niecałe 132 tys. zł.

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie informuje, że porsche panamera GTS z 2013 r. będzie można obejrzeć 30 maja br. na parkingu Urzędu Skarbowego w Nowym Targu. Pierwsza cena wywoławcza (132 tys. zł) stanowi zawsze trzy czwarte wartości pojazdu. Jeżeli podczas pierwszej licytacji pojazd nie znajdzie nabywcy, to na drugiej cena wywoławcza będzie wynosić już tylko połowę ceny.

Warunkiem przystąpienia do licytacji jest wpłata wadium. Środki te są zabezpieczeniem dla organizatora licytacji i świadczą o tym, że osoba chcąca wziąć w niej udział, poważnie myśli o zakupie. Urząd skarbowy zwraca wadium osobom, które uczestniczyły w licytacji, ale jej nie wygrały.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pod maską Panamery kryje się benzynowy silnik V8 o pojemności 4,8 litra i mocy 430 KM. Auto, by rozpędzić się do "setki", potrzebuje niecałych 5 sekund, a jego prędkość maksymalna to ponad 280 km/h. Licznik pokazuje natomiast 175 tys. przejechanych kilometrów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)