SEMA 2009: Subaru Impreza WRX STI 315HP

SEMA 2009: Subaru Impreza WRX STI 315HP31.10.2009 22:55
Subaru-Impreza-STI-STP
Subaru-Impreza-STI-STP
Mateusz Gajewski

Targi SEMA są świetną okazją dla różnych firm, do zaprezentowania swoich nowatorskich wizji różnych pojazdów. Na naszym blogu mogliście już przeczytać o kilku ciekawych projektach i zapewne o wielu jeszcze Was poinformujemy. Dziś do ekipy dołącza STP, czyli Subaru Tuning Performance z 315-konną wersją Imprezy WRX STI.

Targi SEMA są świetną okazją dla różnych firm, do zaprezentowania swoich nowatorskich wizji różnych pojazdów. Na naszym blogu mogliście już przeczytać o kilku ciekawych projektach i zapewne o wielu jeszcze Was poinformujemy. Dziś do ekipy dołącza STP, czyli* Subaru Tuning Performance *z 315-konną wersją Imprezy WRX STI.

Auto otrzymało praktycznie wszystkie dodatki, jakie tylko można znaleźć w katalogu firmy STP. Standardowo jednostka 2,5-litra turbo, typu boxer, zamontowana w Subaru produkuje moc 305KM. Dzięki sportowemu wydechowi moc udało się podnieść o dodatkowe 10KM, co razem daje 315KM.

W celu poprawienia właściwości jezdnych do pojazdu zamontowano także zestaw unikalnych felg GT2 firmy Prodrive, które błyszczą się niczym złoto. Na to naciągnięto wyczynowe opony Michelin Pilot Sport A/S w rozmiarze 245/35R19. Do tego doszło sportowe zawieszenie oraz obniżające sprężyny.

Wnętrze pojazdu również zostanie utrzymany w sportowym tonie. W zimowo-jesienne dni na pewno przydadzą się bardzo wytrzymałe dywaniki, do tego dochodzi zestaw sportowych zegarów i specjalny wyświetlacz, który informuje nas o aktualnym stanie zachowania pojazdu.

Całość, wraz z dokładniejszymi informacjami, zostanie ujawniona podcza przyszłotygodniowych targów SEMA 2009, które odbędą się w Las Vegas.

Źródło: carscoop

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)