Samochód Roku Internautów Wirtualnej Polski 2020: Toyota Corolla

Samochód Roku Internautów Wirtualnej Polski 2020: Toyota Corolla11.09.2020 15:44
Platforma Autokult

W jednej z kategorii naszego plebiscytu Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020 głos oddaliśmy wam, internautom. Mogliście wskazać, które z aut zasługuje na miano najlepszego. Po zliczeniu wszystkich głosów okazało się, że jeden z modeli zdecydowanie wyprzedził rywali. Zwyciężyła nowa Toyota Corolla.

W tym roku w plebiscycie Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020 nagrodę w jednej z kategorii przyznawali internauci, wskazując swojego faworyta. Łącznie oddanych zostało aż 19 tys. głosów, a patrząc na ich rozkład, nie było większego problemu z wyłonieniem zwycięzcy. Wygrał samochód, który odkąd pojawił się na rynku, trenduje też na szczycie wyników sprzedażowych w Polsce. Toyota Corolla.

Jak widać, nowa Toyota Corolla spełnia wszelkie oczekiwania polskich kierowców. Jedni cenią ją za nietuzinkowy design, drudzy za niezawodność, kolejni za mnogość wersji nadwoziowych, jeszcze inni, za hybrydowy napęd i niskie zużycie paliwa. Prawdopodobnie każdy z tych powodów sprawił, że japoński kompakt znalazł się na szczycie w wynikach głosowania na Samochód Roku Internautów Wirtualnej Polski 2020.

W drodze po zwycięstwo nie przeszkodziła mu nawet bratobójcza walka z Toyotą C-HR, która ostatecznie zajęła drugie miejsce. Podium zamknęło natomiast Volvo XC40 T5 Twin Engine. Po powyższym wyborze widać jednak, że w głębi duszy SUV-y w niektórych przypadkach muszą ustąpić miejsca kompaktom.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)