Samochód wylądował na boku. Wymusiła pierwszeństwo na BMW

Zderzenie lexusa z BMW
Zderzenie lexusa z BMW
Źródło zdjęć: © Lublin112.pl | Czytelnik portalu Lublin112.pl - Marcin

29.04.2024 16:01, aktual.: 29.04.2024 16:19

W poniedziałek około południa w rejonie węzła Świdnik doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - lexusa i BMW. Jeden z nich zatrzymał się na boku. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa w rejonie węzła Świdnik na drodze S12/S17. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych: BMW oraz lexusa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Lexus, jadąc od strony Piask, chciała przejechać przez skrzyżowanie na wprost. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z BMW, którego kierowca poruszał się od strony Świdnika. Po zderzeniu lexus przewrócił się i zatrzymał na boku.

W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba podróżująca lexusem. Została ona przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Występują spore utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)